Wpis z mikrobloga

@Songox25: ja o niebie ty o chlebie, jedno wyklucza drugie? Nie mogą napisać o faszyzmie bez wspominania o komunizmie? Zreszta, Marks byl jakims zbrodniarzem żeby nie można było nosic na koszulce jego podobizny? Co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
Zreszta, Marks byl jakims zbrodniarzem żeby nie można było nosic na koszulce jego podobizny?


@krzysztof-kiepka: Marks był ojcem zbrodniczego systemu. Kazał zabijać. Tak jak Hitler.

A co do bycia czerwonym, to Lisweek stosuje propagandę rodem z PRL, tylko trochę ulepszoną.
  • Odpowiedz
@krzysztof-kiepka: @BarekMelka
Cytat z wikipedii:

Zarzut głoszenia faszystowskich poglądów jest od tej pory wykorzystywany powszechnie w debatach jako typowy pozamerytoryczny argument osobisty na określenie dowolnego zachowania lub opinii, które osoba go używająca uznaje za szczególnie odrażające


Typowy pozamerytoryczny argument
  • Odpowiedz
@Songox25:

Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu

Cóż więc mamy w ONR?
Nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, antykapitalizm, antykomunizm, populizm, kolektywizm i opozycję do politycznego i ekonomicznego liberalizmu. Nie wiem, jak wygląda u nich sprawa z totalitaryzmem i korporacjonizmem.
  • Odpowiedz
Nie można, bo wtedy jawnie staje się po jednej ze stron. Jeśli komuś budzący się komunizm nie przeszkadza, zatem sam musi nim być.

Bzdura, nie ma tu żadnej korelacji.

W Manifeście Komunistycznym postulował walkę klas

Walka klas, czyli pogłębianie antagonizmów miedzy ludźmi z różnych klas społecznych spowodowane przeciwstawnymi dążeniami socjoekonomicznymi. To jest proces, ty oczywiście sobie to nadinterpretujesz jako fizyczny konflikt.
@Songox25:
  • Odpowiedz
Bzdura, nie ma tu żadnej korelacji.


@krzysztof-kiepka: Jak to nie ma? Jeśli piszę, że nie chcę systemów totalitarnych, to nie chcę żadnych, a jeśli piszę tylko o jednym, a drugi mi pasuje, to już jest propaganda. A gdyby im odrodzenie komunizmu nie pasowało, to by chyba o tym napisali.

To jest proces, ty oczywiście sobie to nadinterpretujesz jako fizyczny konflikt.


To zawsze kończy się rewolucją i fizyczną walką.
  • Odpowiedz
@Songox25: Wierzysz w bajki o prowokacjach GW? LOL. Widzę, że podobnie jak w PiSie, wszędzie prowokacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Słyszałeś co śpiewali? To też była prowokacja.
Nie trawię lewactwa, ale ONR i ich przyśpiewki to dla mnie mega przegięcie.

Śpiewają o
  • Odpowiedz
@Songox25:

To zawsze kończy się rewolucją i fizyczną walką.

To mi wytłumacz jak Marks identyfikując proces nawoływał do fizycznej walki. To tak jakbym rzucając na podstawie obserwacji teze, ze jutro będzie padać, zwiększał szanse deszczu, to sie przecież kupy nie trzyma.

a jeśli piszę tylko o jednym, a drugi mi pasuje, to już jest propaganda. A gdyby im odrodzenie komunizmu nie pasowało, to by chyba o tym napisali.

Przytocz cytat
  • Odpowiedz
To mi wytłumacz jak Marks identyfikując proces nawoływał do fizycznej walki. To tak jakbym rzucając na podstawie obserwacji teze, ze jutro będzie padać, zwiększał szanse deszczu, to sie przecież kupy nie trzyma.


@krzysztof-kiepka: On nic nie identyfikował, bo to był MANIFEST Komunistyczny, a nie Obserwacje Komunizmu.

Przytocz cytat z jakiegokolwiek artykulu, że komunizm im pasuje.


Brak cytatu, że im nie pasuje już jest dowodem, zwłaszcza, że piszą o ustrojach totalitarnych.
  • Odpowiedz
@krzysztof-kiepka: Udajesz debila czy serio piszesz takie głupoty?

Jeśli historyk zajmuje się zbrodniami wojennymi i udaje, że nie widzi zbrodni jednego konkretnego kraju, a zapytany ucieka przed odpowiedzią to jest propagandystą, a nie poważnym naukowcem, tak jak ci z lisweeka nie są dziennikarzami, a tubami propagandowymi.
  • Odpowiedz
@Songox25: Ten co pokazał fakulca powinien za to odpowiedzieć. Ale nie chrzań mi głupot, że ich durne piosenki to jakaś prowokacja. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zbrodniarze z UB, SB, UPA, SS, Hitler Jugend, Waffen SS i innych #!$%@?ńskich grupach to byli ludzie. A to jaką mieli religię czy co posuwali w domu jest mało ważne.
Ważne, że byli zbrodniarzami i podludźmi.

W UB, SB było sporo Żydów i to przykre, ale to niestety kwestia skomplikowanych stosunków w II RP. Podobnie jak z UPA i Ukraińcami. Dużo krzywd, ludzkiej podłości a ktoś to wykorzystał do podsycania nacjonalistycznych nastrojów. No i wkroczyli zwykli zwyrodnialcy i przestępcy.
Ci co byli zbrodniarzami z UB, SB, UPA, etc. powinni być ukarani
  • Odpowiedz
Nie rób proszę ku#$y z logiki, żeby usprawiedliwiać zwykłe #!$%@? umysłowe.


@maciekph: Weź sobie meliski zaparz bo głupoty piszesz, nikogo nie usprawiedliwiam.

Napisz o czym te piosenki śpiewali i daj jakiś dowód, bo ja odniosłem się do ,,A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści".
  • Odpowiedz