Wpis z mikrobloga

@Angel_of_death: zależy od indywidualnych wymagań estetycznych. Moim zdaniem nie przeszkadza w ogóle. Idź do jakiejś macalni (salonu operatora), poproś pana/panią o możliwość spróbowania telefonu którym się interesujesz i sam będziesz wiedzieć.
@Angel_of_death: Sprawa rozbija się o gęstość upakowania pikseli. Na telefon patrzy się z niedużej odległości (nie sugeruję obsługiwania go nosem... chociaż da się), więc im większa gęstość, tym lepiej (chyba że wkraczamy w coś w stylu różnice między 300 a 400 - mimo dobrego wzroku nie jestem w stanie wychwycić dużej różnicy). Jeśli chcesz w miarę wygodnie przeglądać neta zaopatrz się w fona z ekranem o PPI przynajmniej 250.


Jaki fon
@Angel_of_death: Jeśli zależy Ci na przeglądaniu neta i na tym, by nie bolały Cię oczy po takiej sesji, radziłbym odpuścić te dwa modele. :F Tym bardziej, że trochę słabe jak na dzisiejsze czasy.

@animuss: W większości przypadków tak właśnie jest - stoisz z fonem w ręku i nie możesz zrobić na nim dużo więcej niż latać po launcherze/ustawieniach/wbudowanych apkach. :/
W większości przypadków tak właśnie jest - stoisz z fonem w ręku i nie możesz zrobić na nim dużo więcej niż latać po launcherze/ustawieniach/wbudowanych apkach. :/


@Tojtek: może trzeba poprosić o podłączenie do internetu :) Szczerze mówiąc nie wiem, bo nie próbowałem - ale wydaje mi się to nieprawdopodobne :)

@Angel_of_death: jak nie będzie netu - odpal tekst czarne litery na białym tle. Net będzie wyglądać tak samo. Różnicę zauważysz