Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent PONAWIAM I TYM RAZEM WIELKIMI LITERAMI. ZNOWU NIE ZOBACZYLEM JAK MI POSZLO Z ODWOLANIEM. ZNOWU NIE WIDZE NIGDZIE UZASADNIENIA, ORAZ KTORY MOD ROZPATRYWAL. MAGICZNIE ZNIKNELO MI Z PROFILU. NIE MAM W POLU ODWOLANIA NIC, A POWINIENEM MIEC. NIE MINELO 7 DNI OD ODWOLANIA, NIE POWINNO NIC ZNIKNAC.

CHCE TEZ ZOBACZYC MOJE POPRZEDNIE ODWOLANIE Z MIESIAC TEMU. TEZ DO DZISIAJ NIE ZOBACZYLEM ZADNEJ ODPOWIEDZI. POZA TAKA ZE JAK MINIE 7 DNI TO NIE WIDAC XD NO TO #!$%@? TU NIE MINELO, A TEZ NIE WIDZE.

I ZALACZAM WPIS POPRZEDNI:

#moderacja #moderacjacontent Serio mi to usuneliscie? W spoilerze bylo tylko "andromeda cwel" nawiazujac do galaktyk... Rozumiem ze galaktyka andromeda zglosila ze ja obrazam? xD Serio mam dla Was protip: rozbiegnijcie sie jak najszybciej potraficie, pochylcie i uderzcie glowa w sciane. Gorzej nie bedzie. A odwolania pewnie znowu nie zobacze, bo zaden mod nie smie podwazyc decyzji wielkiego mistrza moderacji 2TO6 bo ich Elfik zwolni xD

WYBACZCIE CAPSA ALE DO IDIOTY JAK SIE MOWI TO NIE DOCIERA I TRZEBA KRZYCZEC

ZAWOLAM SOBIE @A__S @MODERACJA CZY MOZECIE LASKAWIE POSWIECIC 5 MINUT SWOJEGO CENNEGO CZASU I ZROBIC MI SCR Z ODPOWIEDZIAMI NA MOJE 2 OSTATNIE ODWOLANIA OD DECYZJI MODA? CZY TO DLA WAS ZA CIEZKIE?

#niepelnosprawnipelnosprawniwpracy
Pobierz P.....o - #moderacjacontent PONAWIAM I TYM RAZEM WIELKIMI LITERAMI. ZNOWU NIE ZOBACZY...
źródło: comment_Xtgifar7oIw9m1sbw9GhEY63kjOeXR9h.jpg
  • 17
W spoilerze bylo tylko "andromeda cwel" nawiazujac do galaktyk Rozumiem ze galaktyka andromeda zglosila ze ja obrazam?


@Perlo: Przecież kiedyś była mowa o tym że takie zgłoszenie może popełnić jedynie osoba która jest obrażana, nie działa to wtedy gdy ktoś postanawia zgłosić X za obrażanie Y ( ͡° ͜ʖ ͡°)