Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cierpię przez miłość. Codziennie ją widzę, zawsze z rana czasami po południu. Jest dla mnie motywacją do podniesienia się z łóżka i rozpoczęcia dnia. Wegetuję w tym #!$%@? już ponad pół roku. Jestem stosunkowo nieśmiały, bardzo szybko się stresuję (szybki przykład - przez 3 lata byłem ministrantem i czytałem z ambony, gdy wczoraj przyszło co do czego po roku odpoczynku od publicznego czytania tak się zestresowałem, że aż ciemno mi się w oczach zrobiło, ledwie doczytałem do końca, głównie ze względu na to, że była tam też osoba, do której czuję miłość). Mam niską samoocenę i mało udzielam się publicznie, zawsze byłem na uboczu. Jako, że jestem typem, który jak chce poznać jakieś fakty to pozna. Stąd wiem, że jakby mi się udało - byłbym pierwszy. Jednak ja swoje wiem - nie dam rady. Wieloletnie stulejarstwo zebrało żniwo...

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Cierpię przez miłość. Codziennie ją...
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: lol, masz 18 lat, a "wieloletnie stulejarstwo zebralo żniwo"? wez postaw wszystko na jedną kartę i zaczep ją jakoś, bo będziesz ją wspominał jeszcze przez lata, mając wyidealizowany jej obraz w głowie. I za 10 lat nadal będziesz pisał wpisy tego typu. 18 lat, przecież to idealny wiek, jeszcze nie jesteś pelnoprawnym przegrywem, uciekaj z tej drogi czym prędzej. Nic się nie stanie, jeśli Cię jednak odrzuci, choć mam nadzieję,