Wpis z mikrobloga

Mirki, co odwaliłem to ja nawet nie...

1. Kupiłem motocykl
2. Rzuciłem pracę
3. Sprzedałem wszystko co mogłem
4. Wypowiedziałem spoko stancję
5. Kupiłem namiot i śpiwór
6. Jadę na Sycylię
7. Za godzinę wyruszam <-- pic rel

Żebram o plusa na drogę, co by waha była tania i zakręty same się prostowały.
Nie prowadzę żadnego gównobloga itd. Ale jak się najebię i złapię jakieś wifi to dam Wam znać że żyję. Wasze zdrowie!

Teraz trochę tagów dla atencji

Pobierz R.....y - Mirki, co odwaliłem to ja nawet nie... 

1. Kupiłem motocykl 
2. Rzuciłe...
źródło: comment_d4b3Ik1TX93Xc5BIMNRWdiAk7dMQA9F3.jpg
  • 194
OP DELIVERED

Szanuję, sama układam podobne scenariusze w głowie codziennie, ale 2 miesiące do końca studiów mi zostały, więc to chcę skończyć, a potem wyruszyć gdzie mnie wiart zawieje.

@taalarek:
Jeżeli się jeszcze nie udało, to to jest dobry moment! Już minął rok!

Podobno Sycylia mocno cierpi przez najazd Afrykańczyków,czytałem że burmistrz opowiedział się za czasami gdzie mafia rządziła Palermo gdyż było o wile bezpieczniej.

@Borntobefit:
Podczas mojej obecności nie
@radoslaw_opoczynski bylem dwa tygodnie temu i chce wracac, na szczescie dziewczyna niedlugo przyjezdza wiec bede mial troche filipin od niej :-D teraz siedze w kiblu w robocie i powiem ze ladnie mnie zaskoczyles. Jak bedziesz w londynie to daj znac ;-)
@radoslaw_opoczynski

BEST DAY EVER! Z Twoich filmów uczyłem się jeździć oraz zaraziły mnie pasją do tego. Dzięki kumplu. Plan był żeby dojechać na miejsce i zobaczyć co dalej...


COOOOOOOOOOO? Serio? Jaja sobie robisz? Nawet nie wiesz jak dziwnie się poczułem w tym momencie :O

Gdzie mogę dalej poczytać o Twoim tripie? Pod tagiem nic mi się nie wyświetla

Ile czasu trwała ta Twoja podróż? Pisz coś więcej :O szok
@radoslaw_opoczynski: Coś tagi średnio działają. Nadal jesteś w podróży, czy jak? Napisz proszę jakieś krótkie jednozdaniowe podsumowanie. Jakąś ilość kilometrów, miesięcy, miast - cokolwiek. Zżera mnie ciekawość :O Jak nie chcesz na razie tutaj to może na PW? Będę wdzięczny.