Wpis z mikrobloga

Mireczki, zostalem wybrany po raz pierwszy w zyciu na swiadka slubu mojego najlepszego przyjaciela. W zwiazku z tym prosze Was o kilka porad, pomyslow. Porad odnosnie zadan swiadka na slubie i weselu, a pomyslow odnosnie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Samo wesele dosyc skromne, na ok 40 osob, jednak nie chcialbym nawalic. Jesli chodzi o pomysl na niezapomniany wieczor kawalerski to problem mam o tyle, ze przyjaciel jest bardzo aktywna osoba. Jest zolnierzem jednostki komandosow i atrakcje typu skok ze spadochronu raczej nie zrobi na nim wrazenia. Nie chcialbym aby skonczylo sie na zwyklej popijawie. #slub #wieczorkawalerski #pomyslnaprezent #przyjazn #kreatywnezabawy
  • 3
@fireman2: od soboty jestem mężatką więc się wypowiem ;)
mój niebieski też miał za świadka najlepszego kumpla i ten spisał się na medal. Chodzi mi o wesele bo kawalerskiego mój nie chcial.
'Obowiązki' tak poważniej zaczynają się na sali dopiero. Gdy goście składają życzenia Ty wiernie stoisz przy nich i odbierasz prezenty/kwiaty/koperty. Następnie sprawa napojów ale to też zależy od sali. Czasem robią to kelnerzy, nasz dróżba miał za zadanie pilnować