Wpis z mikrobloga

Instalował ktoś stockowego marshmallowa na #motog g3/8gb ? Lollipop działa mi naprawdę dobrze więc trochę się cykam z tym upgradem. Czy jak zrobię backup wszystkiego przez recovery i ewentualnie wgram go funkcją restore to wszystko wróci do poprzedniego stanu czy np. zostanie nowy kernel?
#android
  • 5
@czesu: potwierdzam, 6.0 działa lepiej, dłużej trzyma baterię, tylko uważaj z kartą sd. Trzeba ją formatować po instalacji systemu i jak masz tam aplikację to je stracisz.
@L3gion: Który cyanogen? 13? I jaką masz wersję moto? OTA update nie chce się przeprowadzić z powodu odblokowanego bootloadera/wgranego recovery/roota w/e to może wgrałbym od razu cyjanka.
Tylko jak jest z tym backupem wykonanym przez recovery - mogę go przywrócić cokolwiek nowego bym nie wgrał?
@czesu: Tak, CM 13 ale polecam też Resurrection Remix. Mam Moto G 2014 (dual sim a nie LTE). Backup "powinien" działać zawsze ale sam backupowałem tylko custom romy, nie próbowałem tego robić ze stockiem :) Pamiętaj tylko o full wipe przed przywracaniem.