Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu:
o kurde... masoni, grubo... No dobra, to już wiem z kim mam do czynienia. To może jeszcze porozmawiamy o reptilianach, chemtrails i Rotschildach? Tylko po cichu bo mamy cipy wszczepione w głowy.
O tym, że Marciala Maciela był pedofilem było już wiadomo przed tym jak Jan Paweł II go wychwalał - miał już postawione zarzuty z mocnymi dowodami.
#narkotykizawszespoko
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: New York Times i Times najgorsze ścierwa? ;d OK NYT jest skierowany ku lewicy, ale zarzucanie im dezinformacji to nieporozumienie.
Te informacje da się nawet wyczytać na katolickich portalach:
http://www.remnantnewspaper.com/2011-0331-statement-of-reservations-beatification.htm

Nikt z tą teza nie walczy, no może oprócz portali skrajnie prawicowych o bardzo małych ilościach wyświetleń - dlatego poważniejszym mediom nawet nie chce się wchodzić z nimi w polemikę. W takim razie zgodnie z zasadą onus probandi przedstaw mi
  • Odpowiedz
New York Times i Times najgorsze ścierwa? ;d OK NYT jest skierowany ku lewicy, ale zarzucanie im dezinformacji to nieporozumienie.

jeszcze ciekawe jaki amerykański palikot pisał artykuł

Te informacje da się nawet wyczytać na katolickich portalach:

: pewnie w takich katolickich jak ten ksiądz co później przestał być księdzem i działał razem z palikotem

Ocenimy ich stronniczość i poziom. Ja przedstawiłem Ci już ze 4 co najmniej.


@lewackiprawak: ja Ci podam
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Nie jestem z #neuropa i nikogo nie bronię. Nie wiem jak to było z Polańskim, nie zagłębiałem się w ten temat. Jak pedofil to powiesić za jaja, a jak nie to wypuścić. Nikogo nie bronię, tylko dlatego kim jest, ale jakie są na ten temat dowody.
Twój komentarz to tylko puste słowa, zero potwierdzenia w czymkolwiek.
Zresztą w sumie jedyną linią obronią skrajnych prawaków jest "No ale Jan Paweł II
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu:
Nie ma to jak być przeciwnikiem Wyborczej, bo tak mówią wszyscy dookoła i sam zasadniczo nie wiesz dlaczego, ale pewnie nie chcesz wyjść na głupa, ale Ci nie wychodzi. Kupujesz GW, mimo ze nią gardzisz, ale z drugiej strony gwałcisz przycisk "wykop" gdy widzisz znalezisko typu "GW spada sprzedaz!", idziesz specjalnie do Biedronki, chociaż gardzisz marketami z obcym kapitałem, cykasz fotę GW na tle papierow toaletowych, biegniesz do domu nie
  • Odpowiedz