Wpis z mikrobloga

@quit13: Ten samochód to straszna mina w Polsce......miałem zamiar kupić te auto 2.4b ale nie znalazłem żadnego w stanie mnie zadowalającym. Przeglądałem w pułapie cenowym 20-35tys zl dwa lata temu i uwierz mi, to ze droższy wcale nie oznacza że. "zdrowszy"
@quit13: może być różnie, stawiam 1.8t bfb 20k+, 1.8t bex 25k+. Jednak nie zawsze to się sprawdza bo ludzie często chcą wcisnąć gówno nawet za większą cenę. Swoją bfb kupiłem za 25k, została dla mnie sprowadzona przez członka rodziny. Jak masz jakieś pytania to pisz
@V_50: no właśnie tego się obawiam
@asstung: mialem nadzieje ze szukanie dużej benzyny pozwala wyeliminować te cuda z trupami, ale widzę, że prosto nie jest. Do 20tys A3 chociaż idzie kupić?
@quit13: wiesz nie zawsze oznacza, że auto musi być powyżej jakiegoś pułapu, żeby było dobre. Warto brać VIN, sprawdzić, obejrzeć, podjechać do mechanika i wziąć albo nie. Co do A3 to 8L dostaniesz na wypasie ale to max 2003 rocznik, z 8P może być problem. Moje osobiste odczucie jest takie, że A4 jest równie ciasne co A3.
Przy kupnie aut nie ma okazji, one skończyły się już dawno. Sam myślałem, że
@quit13: jak nie przeszkadza ci multitronic to mam znajomego który szuka kupca na swoje 1.8T. Czarny avant 2002 chyba rok, BFB. Xenony, S-Line z zewnątrz, kierownica z B7, stacja multimedialna Pioneer z kamerą cofania, kolorowy FIS. Auto z LPG.