Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski: @ElGovanni: Ale był taki moment że pojawiły się na kilka miesięcy ciekawsze hostingi, oferujące czasem nawet pobieranie do 1mb, i z obsługą kontynuacji i był szał, i tylko się szukało kogoś kto to tam wrzucił.
Do tego jak twój pliczek miał 20 części, to szukałeś tego co wrzucił na 10 różnych stronek i się pobierało z 10 na raz innego parta :D

Ale teraz to mi już
  • Odpowiedz
Do tego jak twój pliczek miał 20 części, to szukałeś tego co wrzucił na 10 różnych stronek i się pobierało z 10 na raz innego parta :D


@GotoFinal: Nie znałem tego problemu bo poznałem wcześniej torrenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElGovanni: Do torrentów się nie przekonałem, bo pomimo niewiarygodnego neta 700Kib/s, torrenty szły na maxa po 200/300 na tych plikach co pobierałem.
A linki wrzucałem do programu i szło całe 700 ;)
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: I to "hackowanie" aby zmieniło się IP, najpierw mając ADSL z netii wystarczyło wyłączyć i włączyć, a jak miałem stałe łączę to raz podłączałem przez RJ45 a raz przez USB, wtedy miałem 2 adresy IP... człowiek jeszcze wtedy nie wiedział, że można zmienić sobie adres MAC co wymusi zmianę IP.. a jak już wiedział to nie było takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski:
to uczucie gdy ściągałeś jakieś 70 partów po 100MB na superszybkiej neostradzie 128, za każdym razem ręcznie restartując modem i wpisując kapczę z kotami

i #!$%@? part 69 okazywał się być #!$%@?(,)
  • Odpowiedz