Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: rapid powstał w 2002 i był jeszcze był bardzo popularny przez kolejne 10 lat. Twoje zdanie miałoby sens jakby Rapidshare był popularny przez 1-2 lata.

Konsola Xbox 360 powstała w 2005-2006 roku. Więc gimnazjaliści z tamtych czasów mają koło 23 lat. To co, też walniemy taga #gimbynieznajo, czemu nie.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: aa, czyli w sumie jak wrzucę obrazek koła to też gimbynieznajo?

Ja jednak myślę że sensowne gimbynieznajo jest wtedy kiedy to na serio nie znajo a nie że coś powstało zanim do gimbazy poszli. A rapidshare to już jest niezła przesada.
  • Odpowiedz
@a2t1: Prawdziwe cebuladealsy wczesnych lat 200x - internet radiowy w dupnej sieci osiedlowej brany na kilka osób. To jest z kategorii kupna jednego biletu okresowego MPK na spółkę z sąsiadem:D
  • Odpowiedz
@CLDR: wchodzę i tam prawie wszystkie linki są pousuwane (DMCA) a jak nie są, to mam problemy z pobraniem - ładuje się link minutę i wykrzacza się strona. Wolę torrenty (prywatne trackery).
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: o boże piękne czasy - raz kupiłem konto premium i potem korzystając z łącza na uczelni wrzucałem pliki na kilkanaście polskich i zagranicznych serwisów (typu peb, dvhk, warez-bb itp.), dostawałem mnóstwo punktów za pobrania, co wykorzystywałem na przedłużenie mojego konta i generowanie nowych, które sprzedawałem na allegro.
  • Odpowiedz