Wpis z mikrobloga

No to jestem po pierwszym tygodniu pracy, było nawet dobrze. Hajs się zgadza, atmosfera spoko, brak #!$%@?, szef też człowiek, jednego dnia zarobiłem 1.32PLN za wciśnięcie klawisza (dniówka/ilość kodu) i nawet szef kazał mi wyjść wcześniej bo na zajęcia się spóźnię. Teraz tylko się wykazać by przedłużyli mi okres stażowy!

Dzięki za plusy:
@23Yes, @ArekJ, @Axeptor, @ban19, @BDJQP, @brodacz, @ceflon, @CeZiK_, @Chanandler, @damist, @Firenz, @Inez494, @jabussko, @jedentrylion, @jnscarlet, @karol_blk, @klimatyzator, @Krol22, @m_dop, @NightBosman, @PhantomRain, @piesnababy, @Rozamunda, @sampletext, @ShadowS, @Shirako, @smileplease, @smoczek11, @Verbatino, @Waydiena, @wrednakasia, @ykuleczka
  • 11
@ceflon: od wysłania CV do Pierwszego Dnia minęło 3 tygodnie, a w tym tygodniu dopiero zaczynają dzwonić z targów pracy z początku marca, więc farta miałem że znalazłem coś za 2,5k/msc (później podwyżka szef już mówił że się wykazałem, jak zadziało mój feature to zatrudnienie za 2x więcej na 3-6 miesięcy [jestem najmłodszy więc w razie problemów ze zleceniami jestem na pierwszy odstrzał, ale nikogo jeszcze nie zwolnił od 4 lat]),
@MegaZU0: szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie jest "1.32PLN za wciśnięcie klawisza", bo musisz doliczyć każdy klawisz wciśnięty na mirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ArekJ: na mirko to ja nie wchodzę w #pracbaza, bo jeszcze szef pomyśli że pracuję.
@ceflon: bez hasła się loguję i to było z usuniętymi liczone.
@Firenz: też się srałem dzień przed będzie spoko, ważne by zyskać kontakt z ekipą, oraz robienie tasków, ja miałem być JuniorJSDev, później miałem wpisane zadania z backendu(AJAX+JS/PHP), ale że optymalizację wykonałem strony głównej gdzie zyskałem 36% szybsze ładowanie strony, to szef wpisał