Wpis z mikrobloga

@BJXSTR: Hmmm, tylko czemu często te szklanki mają poniżej 0,5l ?
Przecież takie domowe piwa często najlepiej nalewać na raz bo potem się osady podnoszą.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: Faktycznie, teku się opłaca.

@kranu: Jest od wyboru, do koloru. Szkoda, że pojedynczych sztuk nie można zamawiać, bo cztery teku jeszcze mi się przydadzą, ale sniftery niekoniecznie.
  • Odpowiedz
czy można gdzieś znaleźć szkło teku, ale jedną sztukę? cztery to za dużo

@SHEAD: to krośnieńskie teku jest świetne, ale z dosyć cienkiego szkła - ja jedno rozwaliłem, bo nieuważnie myłem naczynia ;) Od przybytku głowa nie boli, bierz zestaw.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@SHEAD: polecam zestaw 5 piw+snifter od Kormorana ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem za trzydzieści kilka zeta, piwa nie zawiodą a i szkło ładnie zdobione ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kranu: żeby były poręczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) można butelkować 0,3 albo korzystać z 500 ml szklanek, Krosno też ma takie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BJXSTR: A ja kilka dni temu u babeczki w lokalnym sklepie trafiłem czteropak tego poprzedniego buttpluga, co zniknął z rynku w wyniku dziań Spiegelau. Za jakiś czas na Allegro :)) Tak na serio to zajebiste szkło, mocne. Paten namycie mam prosty, wodna z płynem, zatykam ręką i wstrząsam. Z kolei mój kumpel ma smuteczek, rozwalił o kran swoje ulubione ipa glass z alebrowaru które kupił za 30 złociszy
  • Odpowiedz