Wpis z mikrobloga

@x-SANTA-x: ja niestety takim nie latałem, kumpel miał. Widziałem jak lata, musiał mieć ciągle ponad pół manetki. Zamontowany miał jakiś silnik emax'a popularny w combatach ESA - około 150W, 1500kv, smigło 8x4 i pakiet 3s. Ogólny problem był z wagą. Zbudował z polecanej pianki z okładzinami z papieru(chyba), przez co było ciężkie.
@syrena_elektro: bez kontrolera :p w srodku beda tylko 2 serwa, bateria 1500mah 3S + silnik 2300Kv
Chodz myslalem zeby wrzucic tam CC3D mini tak dla wiekszej zabawy :)
Jak narazie to jest projekt BETA bo pierwszy raz wycinam w tym materiale, wiec wyszlo troche krzywo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Whiskas92: @x-SANTA-x: budując z kapy (pianki z papierem z obu stron) faktycznie wychodzi ciężkie i ciężko latać inaczej niż na pełnej pecie (zwykle wrzucam pełny gaz z emaxa CF2812 na śmigle 7x6), ale za to jest to konstrukcja wytrzymująca "kaczki" o łąkę (jak się dobrze odbije nawet można lecieć dalej :) ), polowania na krety oraz dużą ilość prób wykorzystywania jej w zastępstwie szpadla lub siekiery.
Natomiast przyjmując za budulec
@x-SANTA-x: to który to projekt flitetestu (dawno nie śledziłem tego co robią)? ja zwykle robię FTVersę, czasem dodaje bluntnose, choć tak w sumie to aktualnie jak się za to zabieram to chyba już tylko wzoruję się na tych projektach (mniej więcej proporcje i geometria skrzydeł zostają z oryginalnego projektu)