Wpis z mikrobloga

Promocja "Mega Migracja"

Mamy nową promocję obniżającą o 40% cenę pierwszego okresu rozliczeniowego (do wyboru: 1 miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy) nowych kont hostingowych MyDevil.net.
Mało tego, w ramach konta hostingowego wykupionego w promocji oferujemy darmową migrację BEZ LIMITÓW Twoich witryn oraz poczty na nasz hosting!

https://www.mydevil.net/oferta.html

Promocja 40% dotyczy również nowych kont usługi VPN.

Promocja trwa do 30.04.2016 godziny 23:59, nie przegap okazji.
Regulamin

Nowa lokalizacja VPN

Uruchomiliśmy kolejną lokalizację VPN/Proxy: pl4.vpn.mydevil.net :)

#mydevil #hosting #ebiznes #webhosting #promocje #vpn #webdev
  • 23
[​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
@MyDevil: Cholernie szkoda, że dopiero teraz zobaczyłem tą promocję... Od dzisiaj mój dotychczasowy serwer na którym mocno się umęczyłem (home.pl) jest nieaktywny. Mam ze sobą jedynie zarchiwizowane paczki wordpressa oraz pocztę... sciagnięta z serwera :( Tak czy owak zamierzam skorzystać.
@MyDevil: czy możecie napisać ile trzymacie logi i jakiego rodzaju są to logi ? nie ukrywam że jestem zainteresowany ofertą jednak przejrzałem tag i bardzo podoba mi się reddit- owe zestawienie VPN.
@Morfi_pl: trzymamy logi dot. połączeń do naszych VPN. Jeżeli szukasz usług które nie trzymają logów to nie w naszym kraju (chociaż abuse musi działać zawsze w jakiś sposób jak i trzeba reagować np. w sprawie nielegalnych działań typu udostępnianie pirackich filmów na torrentach).