Wpis z mikrobloga

5 185 - 1 = 5 184

Tytuł: Dziewczyna z pociągu
Autor: Paula Hawkins
Gatunek: romansidło (ponoć kryminał)
★★★

Ale się przejadę po tej książce. Książka roku na lubimyczytać. Masa pozytywnych opinii. Ekranizacja. Ja się pytam za co?!
Byłem absolutnie zdegustowany. Myślę sobie jakiś ciekawy kryminał,pewnie bez szału ale wciagnie. A co dostałem. ROMANS. Specjalnie patrzylem,do 47% ksiązki nie działo się absolutnie nic wartego uwagi. Tylko ciągłe pieprzenie żę ta była w związku z tym,ta z tym, ta tęskni,ta się boi. I główna bohaterka,głupia pinda, wariatka,alkoholiczka. I czasem taka wariatka mogła by być materiałem na super głównego bohatera ale tu jest inaczej. Jest płaska i nużąca. Sama intryga jak z brazylijskiej telenoweli, strasznie naciągana. Koszmar. Dałem 3 gwiazdki jedynie za Toma, bądż co bądz interesującą koncepcje tego pociagu i fakt że się szybko czytało. Bo mimo swoich wad nie przynudzało aż tak bardzo. Jestem potężnie rozczarowany. Takich książek są setki,nawet do kupienia na dworcach po 5 zł. Dlatego nie wiem dlaczego ta jest tak promowana i w czyim to było interesie. Amen.

#bookmeter #wykopkindleclub
Pobierz
źródło: comment_1t2vYjzAF7uxqM6mXlJmuGmU5pbyMZa1.jpg
  • 13
@AveNergal: mojemu różowemu sie podobała wiec wnioskuje, ze to literatura bardziej dla kobiet. Miałem sie za to zabierać po "Mój przyjaciel Leonard" ale chyba dam se spokój jak widzę
@AveNergal: mega mnie rozbawiło, kiedy na okładce przeczytałem cytat pochwalny w stylu - "nie mogłem się domyślić do ostatniej strony!" Niestety mam bardzo kiepskie doświadczenia z "kryminałami" pisanymi przez kobiety. Przewidywalne jak cholera.
@AveNergal: Zgadzam się w zupełności. Według mnie książka napisane przez kobietę dla kobiet, dla nich powinna być bardziej zrozumiała. Jeszcze te wewnętrzne konflikty każdej z bohaterek i nieracjonalne decyzje... Na pewno nie książka roku!