Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy spod #majesso
Chcielibyśmy się czymś pochwalić, w sumie jesteście pierwsi, nawet przed naszymi stałymi klientami z newslettera. Otóż dziś udało się odpalić nowe #majesso :)

Na własne oczy możecie zobaczyć tu: https://www.majesso.pl

Jesteśmy tu z wami jakiś czas i o ile na jakość towaru, szybkość dostawy czy ceny nikt nie narzekał, to już na #design i #ux naszego sklepu czasami tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W związku z tym od dziś możemy się pochwalić zupełnie nową stroną, nad którą prace trwały bardzo długo, bo od samego pomysłu, zaprojektowania a następnie wdrożenia minęły chyba z 4 miesiące. Pozwolę sobie zawołać #webdev i #webdesign - bo każdą konstruktywną krytykę bierzemy na klatę i z każdą opinią będziemy się liczyć. W sumie to na to liczymy, na jakieś uwagi co do działania i wyglądu sklepu.

Oczywiście nie przychodzimy z pustymi rękoma - jak zwykle dla was #kupony rabatowe:


10% zniżki na cały asortyment, ważny do wtorku.

Otaguję jeszcze #sklepyinternetowe i #ecommerce bo opinia ludzi bezpośrednio z branży zawsze git ;)
Wołam @Ex3_ @janusznowak01 @krisip bo zawsze służyli dobrą radą w kwestii UX/webdeisgn.

#modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear
  • 16
na kompie działa


@PiersiowkaPelnaZiol: A na telefonie dziś też ci nie działa?

@muminz: No trochę drapią, jak to wełniane, ale można z tym żyć ;) Ciężko powiedzieć czy pojawią się nowe rozmiary, bo idzie lato ale jest tam też czarny w pełnej rozmiarówce. Zapoznaj się też z tabelą wymiarów, nie wiem jakie rozmiary nosisz na co dzień ale ten model jest dość "obszerny" więc jeśli nosisz M to S będzie
NO! jest full profeska w końcu. Tylko wywalcie te "męskie" w tytule każdej kategorii i nie będę się miał do czego przyczepić ;)
@MAJESSOpl: kurde, tylko te "kategorie" i "podkategorie" dziwnie brzmią i przy okazji mało się wyróżniają - może jedna linijka odstępu od góry więcej, a z nazwami pokombinować coś w stylu "działy" lub "produkty"?
A poza tym gratulacje - po samym asortymencie już widać, że sklep się rozwinął