Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam drobny problem i potrzebuję się wygadać i jakiejś porady.

Jestem z #rozowypasek już z 9 miesięcy (oboje lvl 20), wszystko jest idealnie. Czuję, że pasujemy do siebie jak nigdy, ja ją kocham, ona mówi, że mnie też. Spędzamy ze sobą jak najwięcej czasu. Ona zna moją rodzinę i często zostaje u mnie na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°). Razem wyjeżdżamy na różne wycieczki, nawet te kilku dniowe. Niedawno postanowiliśmy, że zamieszkamy razem (oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami). I tu pojawia się mój problem. Rodziców ma jebniętych, więc nie liczę na spotkanie z nimi, a nawet nie chcę, natomiast do tej pory nigdy nie byłem u niej na chacie. Wiadomo, że normalnie tam nie pójdę, bo starzy 24/7, ale zdarza się, że gdzieś wyjadą ale to i tak nic nie zmienia. Od paru dni rozwala mi to głowę, cały czas o tym myślę o #!$%@? tu może chodzić i o co jej chodzi #logikarozowychpaskow Ostatnio nawet zasugerowałem delikatnie jak jej starych nie było, że może wpadnę, to od razu "nie" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przez co zaczynam twierdzić, że tak na prawdę nie traktuje poważnie. #!$%@? wie...
Biedę na chacie wykluczam.
#feels #zbutawjezdzam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
OP: Bolec wykluczony.

Nie potrafię z nią teraz normalnie porozmawiać, zachowywać się jak zawsze, bo cały czas mam myśli o co tutaj chodzi...

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @ixie Znam, za każdym razem ją odprowadzam/odwożę pod klatkę.
Bieda raczej wykluczona, były sytuacje, że coś mi chciała pokazać i wysyłała zdjęcie i mniej więcej widziałem jak jest w środku. Po za tym jej rodzice mało nie zarabiają.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@Klofta: niekiedy odrzucamy milosc w mlodym wieku a w starym szukamy wciaz takiej osoby jak kiedys i umieramy nieszczesliwi.Kazdy bedzie swiadom czy akurat ta dsiewczyna jest tego warta