Wpis z mikrobloga

UWAGA WŁAŚNIE ZOSTAŁ URUCHOMIONY #acleague DOWNLOADER

POBIERAMY GO OBOWIĄZKOWO STĄD

Przed instalacją należy odinstalować wszelkie poprzednie wersje aplikacji oraz usunąć folder "ACLeague" z moich dokumentów.

Aplikacja po zainstalowaniu i uruchomieniu sama pobierze wszystkie skiny, oraz najnowsze wersje wszystkich obowiązkowych aplikacji (ptracker, helicorsa, pitconfig, PLP).

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ O ZAPISACH

Zapisy potrwają jeszcze 4 dni do 26.04.2016r.

Start sezonu 28.04.2016

Wyścigi odbywają się w Czwartki
Start kwalifikacji - 20:30
Start Wyścigu - 21:00

AUTO - RSR Formula 3

Przed rozpoczęciem zabawy obowiązkowe jest zapoznanie się z REGULAMINEM ligi pod adresem TUTAJ

Jeśli chcesz dołączyć zgłoś się do mnie na PW

#assettocorsa #simracing #pcmasterrace #samochody #motoryzacja #wyscigi
TheSznikers - UWAGA WŁAŚNIE ZOSTAŁ URUCHOMIONY #acleague DOWNLOADER

POBIERAMY GO O...

źródło: comment_A8uFrISfPJoGH88KEZIbgmf02BX417zS.jpg

Pobierz
  • 25
@TheSznikers: jezeli ktos by mial problemy z niedzialajacym ptrackerem, przedstawiam sposob, który mi pomogl - wystarczy wejsc w folder aplikacji w assetto/apps/python/ptracker i poszukac tam pliku .exe, uruchomic go, dodac do wyjatkow antywirusa.
@manix93: @TheSznikers: ok, dzięki za info. Myślałem, że wszystkie naraz. Czyli rozumiem, że po zakończonym wyścigu, następny (jak będzie modowany) tor, ściągnąć przez ACLeague Downloader. Lece pooglądać Wasze skiny ;']
@TheSznikers: Taka uwaga techniczna do paczki.
Skiny drq, snsv, tylkonocny, mwink, tutti, makowi3c, podli, iso9001, maja po ponad 20mb pliki. Prosze sprawdzic w tych folderach modeli i sobie wybrac, ktora wersje chcecie 4k czy 2k, a nastepnie odpowiednio zmienic nazwe na skinbase.dds oraz skinbase2.dds dla wybranej opcji. Modele 4k (te powyzej 20mb maja) obciazaja karte graficzna. Przy slabych cmp tnie niemilosiernie.
Mozliwe jest takze zmniejszenie obciazenia poprzez usuniecie plikow
@RealAKP: mysle, ze warte podkreslenia jest to, ze w naszych mistrzostwach, w przeciwienstwie do oficjalnej f1, wystepuje kilku dostawcow opon, nie tylko jeden:
as racing - goodyear,
top chips, team damage - hankook,
purple rain - pirelli,
hakuna matata - michelin,
przemytnicy rzezuchy - kumho,
aaale wisienka na torcie jest bolid @lawicko (tutti), do ktorego opony dostarcza DĘBICA

moze jakis funrace f3 wieczorem?