Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę co za chamstwo. Dzwoni do mnie kobieta z nr 343906499.

- Dzień dobry, dzwonię z firmy Nregetgijs (tyle zrozumiałem). Czy jest pan mieszkańcem Suwałk?
- Nie. (Jestem tam zameldowany, ale mieszkam nie tam)
- Mogę w takim razie spytać, gdzie pan mieszka, żebym mogła skreślić pana z listy?
- A musi pani to wiedzieć, żeby mnie usunąć?
- Tak, żebym mogła pana usunąć.
- Nie musi pani. Żądam usunięcia mojego numeru z bazy.
- Proszę pana, pan myśli, że to ja ustalam takie zasady?
- Przepisy prawa mówią, że musi pani usunąć mój numer na moje żądanie.
- Proszę pana, to nie ja ustalam takie zasady. W takim razie dziękuję i do widzenia.
- Proszę poczekać...
[pip]

Pytanie skąd mają numer z powiązaniem miejscowości. Pierwsza myśl to Orange - co prawda mam ofertę na kartę, ale zarejestrowałem u nich numer przy wyrabianiu duplikatu karty, a to wymaga podania danych osobowych. Na stronie kto-dzwonil.pl są wymieniane różne firmy.

Co się robi z takimi gałganami?

#pytanie #callcenter
#orange ?
  • 20
@jaunas: Do mnie dzisiaj dzwonił 12 277 60 19. Od Krakowa mieszkam bardzo daleko, nic mnie z tym miastem nie łączy. Od razu odrzuciłem i sprawdziłem w googlu. W chwili pisania tego komentarza zadzwonił jeszcze 89 651 04 63. Też odrzuciłem. Co to dziś za festiwal telemarketerów? Dodam że też Orange
@jaunas: @Bajaderka_Z_Ryby: do mnie dzwonil dzisiaj 56 665 10 01 oznaczony jako Toruń. Rowniez Orange.

Kiedy poprosilem pania o powtorzenia nazwiska zaczela pytac czy ja nazywam sie X
ponowilem swoja prosbe
zapytala czy ma zadzwonic pozniej
zapytalem czy nie slyszy mojego pytania
zaczela tlumaczyc ze dzwoni z Orange xD

nie ma zadnych punktow ani rigczu tez nie ma
@jaunas: u mnie tydzień temu w czwartek, chcieli mi dać odkurzacz jak przyjdę na jakiś pokaz, a kiedy zacząłem drążyć temat to telemarketer się rozłączył, skąd wiedział gdzie mieszkam, nie wiem do dziś i co za #!$%@?....two, przecież to tylko ja mogę rzucać słuchawką :-)
nie wiem czy w twoim przypadku ale #!$%@?ą nr z olx i wtedy mają powiązania nr i miejsćowość


@szymekk: tak bardzo to.

1. Bądź mną
2. Kup starter za piątaka, żeby Janusze z olxa nie dzwonili na główny numer
3. Nie podawaj tego numeru nigdzie indziej
4. Wystaw jakieś śmieci
6. 9 wyświetleń ogłoszenia, 8 kliknięć w numer
7. Przez tydzień nikt nie dzwoni
8. ????

@jaunas: Orange i T-Mobile miały albo jakieś wycieki danych, albo ktoś tam u nich sprzedaje bazy. Jak robiłem w call center to praktycznie wszystkie numery były z tych dwóch sieci.