Wpis z mikrobloga

Dobra, bo piątek jest już jutro, a nadal nie wiem, co w Waszych głowach siedzi :) Gramy czy nie gramy? Ma ktoś piłkę czy też nie? Jeśli nie, to warto byłoby podjechać do Decathlona (od biedy mogę podjechać, choć to wyprawa życia z Piątkowa ;d) i coś zakupić - byliby chętni na jakąś symboliczną zrzutkę po 5 zł? Szczegóły co do położenia boiska znajdują się TUTAJ. Proponowanym przeze mnie ostatnio terminem był piątek (jutro!) godzina 17. Można to jednak przełożyć na 17:30/18 jeśli dzięki temu będzie więcej chętnych.

Aha, na miejscu nie ma szatni, ale to chyba nie problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytania, sugestie, skargi?

#poznanpilkekopie i #poznan, bo zainteresowanie spadło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
@a__s: nie rób mi tu konkurencji, bo za chwilę wszyscy z Piątkowa uciekną :D Zawsze możesz wpaść na mecz wyjazdowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vaxx: To już przejdzie na to boisko bliżej PESTKI (często bywa zajęte) albo na boisko na Osiedlu Batorego pod tym małym laskiem przy torach kolejowych. Jak jesteście kumaci i potraficie coś kopać to śmiało ktoś Was przygarnie.

PS: Z chęcią bym jutro pograł ze społecznością wykopkową - ale właśnie złapała mnie grypa... Karwasz Twarz...
  • Odpowiedz
@vaxx: Nie zwróciłem uwagi, że nie napisałem o nawierzchni. Tam u siebie macie taki tartan zasypany pewnie piachem. A tutaj elegancki Orlik na gumie.

Gra się trochę lepiej na Orliku - jakby nie patrzeć.
  • Odpowiedz
@Gustlik: no ale po co się wypowiadasz, skoro na oczy tego boiska nie widziałeś? xD Ponadto - ogłaszałem już wcześniej, że poziom amatorski to raczej będzie, więc wolę spokojnie pograć 2x25 minut, niż wykłócać się o miejsce na płycie. Obdzwoniłem kilka Orlików, wszystkie zajęte od rana do nocy, przy lasku nie ma rezerwacji i z rekonesansu wynika, że również bardzo często jest zajęte.
  • Odpowiedz
Bojo widziałem bo nie raz grałem tam przy tym Orliku przy szkole. No ale okej - nie chciałem być niekulturalny. Dobrej gry życzę.
  • Odpowiedz
@vaxx: ja chętny i na grę i na zrzutę, ok 17, tylko czy będzie nas z 8-10 osób? Jakby co, to mogę kupić piłkę, do dethatlonu mam blisko
  • Odpowiedz