Wpis z mikrobloga

@t3m4: jako, że mają być to rady to dam pewne wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać powyższe kwestie

Po pierwsze to sens życia każdy musi odnaleźć sam, ważne jest to, żeby szukać i nie przestawać. Sam uważam, że sensem życia z biologicznego punktu widzenia jest przekazywanie informacji dalej, sam wyznaję to, że sensem życia jest ciekawe i przyjemne życie, ukierunkowane na szczęście poprzez czynienie dobra, czasami czuje się jak tester, który próbuje
@pompastic: postaraj się, żyć po swojemu, odnajdź to co Ci daje radość, a poprzez rzeczy które dają Ci radość dojdź do szczęścia, które jest celem samo w sobie i nie prowadzi do wyższego celu, żyj świadomie
@t3m4:
- jest, w końcu miliony ludzi mają sens życia
- to za mało i zbyt oczywiste
- naukowcy i stan wiedzy - szukaj

udzielam rad a nie konkretnych odpowiedzi, chyba nie oczekujesz, że jestem kimś kto wie wszystko, bo ktoś taki zwyczajnie nie istnieje ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@keisut: musisz odpowiedzieć sobie pytanie dlaczego Ci się nie chce, jeżeli mówisz, że lubisz to robić to możliwe jest, że masz coś co Cię powstrzymuje przed robieniem tego np. inne zajęcie lub coś związanego z szerokim pojęciem prokrastynacji i natychmiastowej gratyfikacji, wybierasz proste i natychmiastowe zajęcia zamiast tego co lubisz robići wymaga być może wysiłku, musisz znaleźć powód dla którego nie robisz tego, a następnie powód dla którego powinieneś to robć
@Aztek2201: musisz zagadać w sposób na tyle ciekawy, żeby chciała Cię słuchać, jeżeli zrobisz to w wyróżniający się sposób przyciągniesz jej uwagę, żeby zaczęła Cię lubić musisz zbudować tzw. raport - bazować na dużej ilości podobieństw (podobieństwa się przyciągają) :)
@Aztek2201: Na pewno nie używaj żadnych tekstów na podryw. Z tego co mi się wydaje najlepszy w twoim przypadku sposób na zagadanie to: "Hej jestem Aztek2201 i chciałabym cię poznać". Jeżeli to powiesz pewnym siebie głosem i poprzesz miłym, szczerym uśmiechem na pewno ją sobą zainteresujesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@keisut: chodzi o laski które znam. ale u takich chyba jestem na straconej pozycji, dużo lepiej się gada z laską którą się słabo zna albo dopiero poznało, jest dużo śmielsza, a następnym razem już znacznie mniej. albo za pierwszym razem laski są bardziej otwarte i podatne na podryw albo za drugim już wiedzą o moim #!$%@?, trudno wyczuć
@Aztek2201: @keisut: co do tego są 2 główne typy otwarć: bezpośrednie i pośrednie: pierwsze polegają na tym, że prosto z mostu się mówi co i jak, imię, cel, numer, drugi polega na tym, że zaczynamy rozmowę od czegoś wspólnego co w danej sytuacji jest wspólne dla obu osób, co do raportu polega to właśnie na szukaniu podobieństw i wspólnych cech, na upodobnieniu się do osoby z którą się rozmawia, do