Wpis z mikrobloga

#thedivision #przemyslenia #fail

K---a mać, kolejne glicze się pojawiają, DPS glicz gdzie można prostym sposobem niebotycznie dobić do miliona dps, falcon lost pada na dwa strzały!
Glicz w DZ gdzie można wejść do budynku i nabijać sobie rogue w nieszkończoność, glicz z nieskończoną ilością fenixów i matsów...to tylko glicze z ostatnich kilku dni, Ubi naprawia jeden a na jego miejsce pojawia się kilka następnych. Powinni zrobić rollbacka do czasu z przed pacza 1.1 , wyłąćżyc mobilną osłonę, i inne opcje które gliczują i naprawic to w c--j, bo teraz na dz jestem na strzała od frajera któy ma milion dps, nie idzie grać :/
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gappaz: j---ć rekompensaty,ją i tak nie mam na co wydawać fenixow, wszystkie schematy już kupiłem. Niech zrobią rolback, choć by mnie to w-----ł jeszcze bardziej, bo ładnie przykoksiłem po 75 lvl ale tak trzeba. Pewnie,w związku z tym że gra leży po stronie klienta a nie serwera to nic nie mogą zrobić,poza całkowitym resetem wszystkiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@gappaz: jak ci nie daje nagród to wystarczy uruchomić misję od nowa na hard i nagrody będą leżały,sprawdzone wczoraj. ją nie żałuję ,bo gra się fajnie ,szczególnie z kumplami,ale to co się teraz o--------a ,woła o pomstę do nieba. Ubi nic z tym nie robi.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: bo ubi to firma podludzi. Gram na ps4 w rainbow six siege, teraz troche ogarneli, ale na poczatku glitchy w c--j, co wydali jakiegos fixa to p-------l wszystko jeszcze bardziej, wieczne problemy z polaczeniem i od grudnia nie moga tego ogarnac. W division oprocz tego co opisales jeszcze mnie wyrzuca z gry co jakis czas z jakims bledem typu "DELTA 6464633". Assassins creedy tez zbugowane byly. Same niedorobione gry
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: To co piszesz to jeszcze imho mały c--j. Grałem dwa dni temu z naprawdę mocną ekipą. Przetrwaliśmy 3/4 manhunty jeden po drugim. Aż przyszedł gość jeden (sic!) i nas zabił. Kule się go nie imały, strzelał przez ściany i teleportował się z a do b....
  • Odpowiedz
@gappaz: Mnie to w ogóle nie wypadły nagrody za tygodniowe za falcon lost, a sam loot z bossa mi wypadł, a ten loot to mam w dupie, bo 214 klasa, a z tygodniowego raz masz 240, ambitny nie robiłem jeszcze. Ale sam fakt strata na trudnym przez brak nagrody tygodniowego była w---------a. Glitch za glitchem pogania w grze, masakra jakaś, a szkoda, bo gra fajna i jest feeling ale przez
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Póki co chyba odpuszczam sobie grę na kilka dni. Jak ma to wyglądać podobnie jak najazd na glitchu, to mam to z tyłu. Swoją drogą najzabawniejszy z znanych mi glitchy umożliwia wejście z high endowym gearem do dz 00-160. Mając na sobie swój najlepszy sprzęt...A newbie są tam jak dzieci we mgle. Można szybko nabić kilka poziomów.
  • Odpowiedz