Wpis z mikrobloga

To zalezy czy cos trzeba za dnia ogarnac, ale przewaznie 10-18, albo o ktorej sie da polozyc i kima w opor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jutro bedzie sie ciezej wyspac bo dzis dzien palenia jointa. Nie wiem czy to sprawdzone info ale lepiej nie sprawdzac i swietowac od ranca :-D
@Burzuazja: Ja juz okolo poltora roku na nockach pracuje tylko i wylacznie , jak trzeba kogos zastąpić to na inna zmiana tez sie trafi czasem , ale juz mam trochę dosc ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż moze zapomnialem poprostu jak to czlowiek #!$%@? rano ze trzeba wstac :p
@zaklety25: Ja pracuję na 3 zmiany i tak mi bardzo dobrze, chociaż nienawidzę na rano chodzić bo popołudniu padam na pysk.Na same nocki znów bym nie chciał pracować bo nie ma kiedy się browarka dobrego napić :p
@zaklety25: No i wstaje o 21 jem i jadę na 8h. Minimum mam jeden dzień w tygodniu,ze położę się o 7 wcześniej tylko na kibel 1;2, lekki posiłek i potrafię spać cały dzień .może z jedną przerwa kolo 14 jak mocz ciśnie.
@zaklety25: aa i z samopoczuciem różnie, jak dużo śpię to potrafię być rozdrażniony , wszystko mnie #!$%@?. Bieżący tydzień mam spokojny, bo prócz zawodowej pracy wykonuje czyszczenie tapicerek. Wiec jak mam nocki to staram się usługi wykonywać możliwie jak najwcześniej lub relatywnie jak najpóźniej .np o 8 robie usługę, to też na 12 jestem w domu, śpię jak wstane.Bądź tez kładę się jak najszybciej i startuje juz kolo 13 i cisne