Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kochającą mnie dziewczynę, w zasadzie narzeczoną, która za niedługo da mi dziecko.
Od kilku lat miewam więcej koleżanek jak kolegów.
Z każdą rozmawiam w dosyć specyficzny sposób... nazywajmy rzeczy po imieniu - flirtuje z nimi.
Nic z tego raczej nigdy nie będzie, ale takie rozmowy sprawiają mi przyjemność, łechtają moje ego.
Często padają dwuznaczne teksty, czasami jakieś propozycje kierowane w moją stronę, ale jestem wierny swojej kobiecie.
Wiem jednak, że gdyby miała dostęp do którejś z takich konwersacji, to mogłaby się przestać do mnie odzywać na długi czas i raczej bym ją tym zranił.

Czy coś jest ze mną nie tak, czy to normalne?
#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
Anon: Flirt wchodzi w nawyk. Widząc że to działa to po prostu to sei zwie potwierdzanie atrakcyjnosci. Z tego wychodza zdrady, ale czescuej kobiet bo im dluzej flirtuja tym bardziej sie przywiązują. Takze jesli nie jestes uczuciowy chlopak, ktory w co rusz to nowej by mogl sie zakochac to nic dziwneog

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to nie jest chyba źle dopóki nic z tym nie robię, a jedynie rozmawiam z kobietami traktując je wszystkie jak zwykłe koleżanki?

Moim zdaniem nie. Zależy jakie podejście miałaby do tego różowa. Jeśli cię zna, to pewnie dobrze wie, że lubisz sobie tak pogawędzić i już. Znam taki związek ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powiem ci w tajemnicy, że wiele dziewczyn prowadzi rozmowy z erotomanem gawędziarzem
Anon: Pytasz kobiety, po co? Przeciez zadna z nich nie chciałayby byc zdradzona, wiec 99% odpowie ci ze chce wiernego misia. A taki wierny misio jest bezpieczny i tylko o to chodzi. Dobry ciepły chłopak do zapewniania bezpieczenstwa, a walic sie po kątach wlasnie z tymi co flirtuja i mają mase opcji

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

62df38d6a6: @asema: Nie czaję właśnie... wszystkie same się "rwą" żeby się spotkać, pogadać, popisać. Tzn. nie tyle co rwą, ale starają się trzymać ten kontakt i wychodzą z propozycjami.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: