Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia co się stało z tą firmą, ale w tej chwili jakość serwerów jest na tak żenującym poziomie, że proste apt-get dist-upgrade na świeżym serwerze trwa ponad 5 minut. A szkoda.

#digitalocean #hosting #vps
  • 14
  • Odpowiedz
@webh: A i tak wygrał ostry marketing DO, pomimo identycznej oferty. A szkoda, bo Linode bije na głowę DO jakością usług.
  • Odpowiedz
@surma: mogę Ci powiedzieć już teraz, że jak nie utrzymają takiego pędu z promocjami jak dotychczas to albo jakość spadnie, albo ceny wzrosną. Nie ma innej opcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@webh: To samo z arubą i VPS za 4 zł. Po prostu te firmy mają taką politykę marketingową, nikt nie nastawia się że za tę cenę otrzyma wysokiej jakości produkt. Co innego z Linode i DO, $10 to juz próg powyżej którego można mieć konkretne oczekiwania.
  • Odpowiedz
  • 0
@webh: Aaa :D. Do dzisiaj posiadam w ultimie ponad 150 zł na wirtualnym portfelu z programu partnerskiego za polecanie usług znajomym, ale sam byłem zmuszony zrezygnować z VPSa z uwagi na OpenVZ, który jest obecnie trochę ślepą uliczką. Macie w planach wprowadzenie KVM?
  • Odpowiedz
  • 0
@webh: Jądro 2.6, brak możliwości instalacji grseca lub apparmora. Trochę to boli, szczególnie gdy chce się postawić coś więcej niż LAMPa.
  • Odpowiedz