Wpis z mikrobloga

@Colo99: Te dwa telefony mają podobne ceny i też bym wybrał SGS2, ale jeszcze nie widziałem ofert <1000zł w sklepach.

edit: no skoro z allegro to rozumiem; no i jeżeli nie chcesz Samsungów to bierz tego LG
@eNse: Gorzka prawda to że od Galaxy s3 to telefon dla pospólstwa, które chce kupić telefon z 'angrybirdsami' i olaboga 4rdzenie !!1one ;) . I choćby nie wiem co zrobili to mogą obliznąć pięty LG Nexusowi 4 ;)
@Python: (LG) Nexus 4 w to nie mieszaj, bo to Nexus :) Nie porównałem tutaj nigdzie SAMSUNGA Galaxy Nexusa, bo to dalej telefon od Google mimo iż wyprodukowany przez Samsunga. Twój argument to inwalida.
@eNse: Nah ja nie mam argumentów ;) (jak zasugerowałem w pierwszym poscie w spoilerze - jestem hejterem :D). Dla mnie Samsung sie skończył na genialnym SGS2 ;) teraz to marketing*liczba rdzeni ^2 = nowy Samsung.

Nie mogę im odebrać wielkiego sukcesu ale jakość wykonania coraz gorsza (chociaż zobaczymy co będzie z poprawioną "czwórką" )
@eNse: No dobra masz racje ;) patrze przez pryzmat Nexusa. Ale jednak zaprojektował i zrobił go LG więc sie DA ;)

LG ogólnie "zjeb#$ło" politykę aktualizacji :) Robią telefony max ze średniej półki itp. Ale jakością materiałów i spasowaniem samsung obecnie też nie błyszczy :) bebechy też mają przeciętne. Nadrabiają aktualizacjami i wsparciem .
@Python: Patrząc przez pryzmat Nexusa to się zgodzę - wykonanie b.dobre, podzespoły jak i cała reszta świetna (no może poza aparatem i brakiem slotu SD, ale to jak w każdym Nexusie).

Owszem, Samsung nie błyszczy jednak mam porównanie nowości od LG i Samsunga i te drugie wypadają w moim odczuciu lepiej jeśli chodzi o wykonanie i nie tylko w moim. Za Samsungiem przemawia właśnie wsparcie producenta, jak i nieoficjalne. Hardware'owo póki
@eNse: No to nie potrzebujesz ąz takich cudów ;) Z Twojej wypowiedzi wynika że SGS2 w zupełności by Ci wystarczył :) (a moim zdaniem to najlepszy telefon generacji 2rdzeniowej)
@Python: Wystarcza jak najbardziej, bo go posiadam ;) Od groma modyfikacji, całkiem dobra jakość wykonania, powiększona bateria od Samsunga i da się korzystać. Narzekać jedynie mogę na jakość dźwięku, którą S1, S3 i S4 mają zdecydowanie lepszą ze względu na zastosowany chip muzyczny Wolfsona, który w S2 zastąpiony został Yamahą :/
@Python: Ależ ja wszystko wiem, przecież nie siedzę na stocku :P Mam wgrane stosowne modyfikacje + PowerAMP, do tego również dobre słuchawki no ale i tak jest gorzej niż na takim S1.