Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zawsze szczupła oznacza ładna? Ja mam w porządku figurę, ale twarz taka trochę męską, małe usta i ogólnie jest słabo. Czuję się mniej więcej na takim poziomie urody jak ta pani. Pocieszycie mnie jakoś? Ona zrobiła co mogła, pomalowała się, wystroiła (no moze jej ten styl nie pasuje ;P) i chyba nie jest zbyt ładna. Naprawdę uważacie, że kobietom makijaż i szczupłość załatwią "urodę"? bo tak piszecie, "baby mają łatwo bo jest makijaż i każda brzydka moze być przynajmniej 6/10) no nie wiem..... #uroda #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Czy zawsze szczupła oznacza ładna? ...

źródło: comment_kEzg5Npqewkpb5uQfmfvgMeXb8BCXJxd.jpg

Pobierz
  • 23
@Caoi: @AnonimoweMirkoWyznania: słuchaj się Caoi! Nie jest źle w przypadku dziewczyny na zdjęciu.

Tip: jeśli masz możliwość wizyty u jakiegoś stylisty (nie fryzjera, stylisty) to polecam. Fryzura dopasowana do kształtu twarzy i rysów potrafi zrobić dużą różnicę. :)

Nie łam się, jak chcesz opinii innego różowego - PW.
Anon: Mi generalnie bardzo nie podoba się na przykład taka fryzura jak na zdjęciu. Dla mnie połowę uroku dziewczyny robią włosy - rozpuszczone, "przewiane", nie upięte jak u pudla. Choć domyślam się że upięte są znacznie wygodniejsze. Jeśli chodzi o figurę - w drugą stronę też słabo - pani na zdjęciu jest wręcz chuda :( Ja generalnie (niestety) jestem wybredny jeśli chodzi o wygląd, nie lubię tego w sobie ale nic
@AnonimoweMirkoWyznania: od siebie tylko dodam - zacznij chodzić na siłownię, zdecydowanie nabierzesz pewności siebie a i nie od dziś wiadomo, że z fajnym tyłeczkiem przyciągniesz wiele spojrzeń, nawet jeśli jesteś "średnia" - choć to Twoja opinia, pamiętaj, że jest względna, dla kogoś na pewno będziesz piękna, zwłaszcza, jeśli będziesz dużo się uśmiechać :)