Wpis z mikrobloga

@B_P_R_D: Ale od momentu zakupu minęło lekko ponad 2 godziny, sprzedający obiecuje wysyłkę w ciągu 48h, mówimy ciągle o tej samej sytuacji? Bo do żadnego niewywiązania nie doszło.
@logictarm: @B_P_R_D: życzę powodzenia w udowodnieniu że nie wysłał...
Wirtualne przedmioty bardzo ciężko się kontroluje. Policja napisze do Cipsoftu po logi, tamci napiszą że nie zezwalają na sprzedawanie przedmiotów i policja nic nie zrobi bo transakcja nie powinna mieć miejsca. Powodzenia.
@logictarm: @frems: życzę powodzenia w składaniu zawiadomienie o oszustwie. "Panie. Kupiłem czas a mi nie wysłał" :v

Jak się kupuje wirtualne rzeczy - jeszcze bez zgody twórców to trzeba się liczyć z ewentualną stratą i bazować na opinii sprzedającego.

Jak nie wyśle to przepada i nie ma nawet jak coś ugrać bo tylko się ośmieszysz
@karpadoor: ale dlaczego mnie atakujesz? czy ja napisałem że może odzyska? sam cipsoft na to nie zezwala, ktoś kto kupuje przez allegro itemy/postacie w tibi może liczyć się z tym że gówno dostanie.
@frems: nie atakuję. Jeśli tak się poczułeś to przepraszam. Ja Po prostu mam złe wspomnienia bo oszukano mnie tak i nikt nie mógł mi pomóc bo nie było jak udowodnić itd. Czułem się jak frajer
@frems: akurat sprzedawałem. Przez paypala hajs+konto za 500zł. Typ zgłosił kradzież karty i paypal mi zablokował hajs. Kazali pokazać dowód wysłania albo coś. Jak dowiedzieli się że wirtualny przedmiot to powiedzieli że nic się nie da zrobić bez dowodu.