Wpis z mikrobloga

czy to normalne że w tym #!$%@? rivalu 100 przyciski działają jak chcą? raz jak kliknę to kliknie, a raz nie. i to jest tak z obydwoma, lewy i prawy. to chyba wada fabryczna?
#csgo
  • 15
  • Odpowiedz
@HaPPe: To słaba mysz ale pod tym względem, że kiepsko się ja trzyma. Trzeba mieć faktycznie małą dłoń żeby niej grać. Widziałem, że sporo graczy PRO azjatów grają na rivalu 100. (CI z TYLO paru gra). :P
  • Odpowiedz
@lypt0n: akurat mysz mi się bardzo podoba, ale dzisiaj zauważyłem że czasem trzeba kilknąć nawet 3 razy, a czasem jak już się kliknie i puści to cały czas full auto leci. Nie minęło jeszcze 15 dni od zakupu więc ją poprostu wymienię
  • Odpowiedz
@HaPPe: Używam tej myszki ponad pół roku. Działa bez zarzutu, wygląda jak dopiero co wyjęta z pudełka. Jedna z najlepszych myszek i na pewno najlepsza jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Źle trafiłeś po prostu, oddaj na gwarancję.
  • Odpowiedz
@HaPPe: Ja miałem wadę lpm. ta kostka w środku się popsuła. Tzn. coś pęklo i już w ogóle się nie klikało. (po 6mc używania) To wysłali mi nową mysz.
  • Odpowiedz
@HaPPe @Ronski Sory, że odświeżam temat z przed 2 miesięcy ale mam podobny problem i też okazało się, że winny jest program. Jest gdzieś dostępna starsza wersja programu engine 3, na której ta myszka działa poprawnie ? Proszę o pomoc (ʘʘ)
  • Odpowiedz