Wpis z mikrobloga

@Nerlo: możesz grać w trakcie przechodzenia gry, możesz grać po ukończeniu głównego wątku. Jeśli grasz w trakcie przechodzenia głównej gry cześć postaci będzie miało kilka linii dialogowych na temat znamienia na twarzy Geralta ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Z niskim levelem nawet nie ma co podchodzić
@Izyk85: Przeszedłem już na poziomie krew pot i łzy, ale mam zamiar przejść jeszcze raz na Drodze ku zagładzie to może obczaje dialogi jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym chciałem tym razem zająć sie tylko Tris albo Yen bo mnie obie wyruchały tym razem i dupa( ͡ ͜ʖ ͡) Teoretycznie jest jakiś level cap ? Bo skończyłem na 37 lvl chyba
@Nerlo: ja skończyłem za I razem chyba na 35 lvl, przechodząc całe NG+ ale jednak omijając sporo znaków zapytania, których mi się nie chciało znów odkrywać dobiłem do 64 lvl, zrobiłem większość zleceń i zadań pobocznych.
@Izyk85: Na pytajnikach można sie szybko wzbogacic, z resztą jak na zleceniach wiedzminskich. Głupie gniazdo potworów sie oczysci a potem sprzeda miecze/zborje czy co tam było za kilka koron ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym miejsca mocy w pytajnikach pozwalają dokoksić.( ͡° ͜ʖ ͡°)