Wpis z mikrobloga

@donOGR: @Antlion: @stanax: Miałem w ręce obie myszki i Rival 6500 jest większy od zwykłego Rivala 100. Co do Rivala 300 nie wiem jak się to ma bo nie widziałem go na żywo. Używam właśnie wersji 6500 bo mam dosyć dużą dłoń i lubię większe myszki.
@elgahir: Na początku był po prostu Rival, który miał problemy z wycierającymi się bokami.
Potem rozdzielili to na 2 modele: Rival 100 i Rival 300.
Rival 100, to mniejszy brat "300".
Rival 300 to poprawiona wersja tego oryginalnego.

Jak masz coś kupować, to albo 100, albo 300 z nowej rewizji. Tego starego Rival nie bierz.
@stanax: A przypadkiem nie dopiero w 100 pozbyli się tych gum po bogach? Skacze po stronach i żadna nie widzi różnicy między Rivalem 300, a 6500dpi. Dodatkowo obie mają tyle samo dpi.
@elgahir: Jak masz dużą rękę to weź 300/6500dpi, tylko musisz wiedzieć, że po czasie gumy po bokach zaczną się wycierać. Jak masz mniejsza, to polecam się rozejrzeć za innymi.
Do tego ten Rival jest lekko profilowany i wszystko
@donOGR: W Rival 300 są gumy, ale inne, nie wycierają się tak, jak wcześniej.. Nigdzie nie napisałem o różnych sensorach! To jest ta sama mysz, ale 300 jest odświeżoną wersją z innymi bokami.

@elgahir: Ja osobiście polecam Zowie bardziej od SS.
@stanax: Dlatego się dziwie, czemu jedna jest nazwana 300, a druga podpisana dpi. Tak jakby największą zmianą między 300, a 6500 jest właśnie to dpi. Ostatecznie jednak nie sposób znaleźć różnicy między dwoma myszkami, bo sens/dpi jest takie same. Wiesz, jakby SS ukrywało informacje o tym, że ta tańsza po pół roku zacznie Ci się lepić do ręki, bo guma się wytarła.
@donOGR: Myślę, że po prostu nie wycofali ze sklepów starej rewizji. Z resztą, ona nigdy nie miała w nazwie "6500dpi". Nazywała się wcześniej po prostu "Steelseries Rival", nic więcej. Po stworzeniu 2 modeli dopiero przemianowali ją na "Steelseries Rival 300".
@elgahir: A ja bym się przeszedł do jakiegoś większego sklepu i sprawdził czy wygodnie Ci się trzyma takiego profilowanego Rivala czy może lepiej kupić jakąś symetryczną mysz, miałem w rękach taką jak wysyłasz i pomimo fajnej ceny bym jej sobie raczej nie kupił :P