Wpis z mikrobloga

Warto kupic samochod? Dojazd do centum mam w 30minut autobusem/tramwajem. Zarabiam 5k netto. Mam hajs, ze byłbym w stanie kupic auto za 30k PLN. Wciaz mieszkam z rodzicami, oni maja dostawczaka, a takim nie bede jeździł lol. W sumie jakbym kupił samochod to służyłby mi tylko do wiezienie mojej dupy do pracy i sluzylbym jako kierowca ( co mi odpowiada ). Bardzo mi sie spodobały te modele mitsubishi lancer

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-wersja-instyle-navi-ID6yltNw.html

#samochody #kupnosamochodu #anonimowemirkowyznania
  • 21
  • Odpowiedz
@programuje_dla_hajsu: tylko tego lancera to w benzynie szukaj, 1.8. A i w środku straszny plastik, na zdjęciach wygląda to dużo lepiej niż w rzeczywistości. Sam zrezygnowałem z takiego jak tylko do niego wsiadłem. Ale z zewnątrz (zwłaszcza z przodu) świetnie wygląda.

I kup, niech się prawko nie marnuje.
  • Odpowiedz
@programuje_dla_hajsu: nie o to chodzi , lancer to wręcz kultowa auto jeżeli diesel to poszukaj 1.8 ich produkcji , genialny silnik te od vw to niestety paździerz , albo pomyśl o benzynie , jak mieszkasz w mieście to może być lepsze rozwiązanie
  • Odpowiedz
@kajelu: zwykły samochód w ogóle nie jest inwestycją. Chyba, że to inwestycja w nas samych (zaoszczędzony czas spożytkowany na coś innego, udział w rajdach etc.). Dla zwykłego użytkownika samochód nie jest inwestycją.
  • Odpowiedz
@programuje_dla_hajsu: Kup, jeździj samochodem do pracy. Lepiej i wygodniej. Odkąd się przeprowadziłem mam do pracy 20 minut autobusem. Pojechałem raz. Jeden Pan śmierdział i na mnie prychał, druga Pani zapytała mnie "Panie Mateuszu, czy pomoże mi Pan wystawić rower z autobusu?" Co z tego, że nie mam na imię Mateusz. Z tyłu 3 mordeczki z Sobotą czy innym Kękę na pełen full z ich Sony Ericssonów. Ja dziękuję. Wolę zapłacić
  • Odpowiedz