Wpis z mikrobloga

Faktycznie to az taki dobry deal? Marzy mi sie podroz do Tajlandii wlasnie w grudniu, ale jak szukalem lotow to wlasnie mi tak okolice 1600-1900 wychodzily bez promocji


@Cash1337: Jeśli chodzi o Qatar Airways to dobry deal, według mnie. Podróż 5-gwiazdkowymi liniami z reguły nie jest taka tania. 3 lata temu, jak Qatar wchodziły na nasz rynek, to leciałem za 1470 bodajże.
Na hiszpańskim kayaku są jeszcze tańsze, ale mnie zeżarła
@Cash1337: Tutaj akurat są bardzo dobre przesiadki. Ja bym się nie zastanawiał i brał Qatar zamiast jakiegoś ukraińskiego 20 godzinnego lotu. Ja leciałem do Bangkoku ze 2 lata temu, gdy Qatar biło się o klienta z Emirates (niezła promocja na bilety) i nie było jakoś super taniej.
@Komornickus: Ha! No to wygląda na to, że wylatujemy i wracamy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też planujemy najpierw kilka dni w BKK. Resztę obmyślimy sobie jakoś w wakacje, żeby za bardzo w przód nie wybiegać. Ale zastanawiam się, czy nie wyskoczyć na dzień-dwa do Kambodży na zwiedzenie Anghor i dopiero później śmignąć na jakąś wyspę.
372 ojro?! O w mordę! Na jakiej stronie? Teraz już po
@metalowy_pasterz: no prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozna sie cos napic w samolocie lub na miejscu w BKK. Planu tez nie dopinam, zabiore sie za to po wakacjach, ale na pewno z 7 dni chcialbym przeznaczyc na jakas mala, kameralna wyspe bez nawalu turystow.
Dobrze kombinowales z przekierowaniami zeby zbic cene.
Wejdz na liligo.fr i przekieruj sie na bravofly - cena spada w tym termihnie do 372
@Komornickus: No właśnie tak patrzę, że już po 441 €. Promocja chyba miała być jakoś do wieczora. 19:00, czy cuś. Gratuluję dobrego dealu ( ͜͡ʖ ͡€)
Wracacie tym o 1:35 z BKK? 11:05 naszego czasu w WAW? Bo wiem, że była jeszcze druga opcja z wylotem dnia 19.12., ale na miejscu we wtorek 20.12.
Myślę, że coś się wspólnie ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@metalowy_pasterz: wylatujemy akurat tym nastepnym samolotem o 19:25 i jestesmy 20 grudnia o 6:10 w warszawie.
Samolot do Tratu to za droga bajka, niestety air asia, czy nok air tam nie lata. Fajnie byloby sie bujnac razem autobusem. Mysle, ze bedziemy w kontakcie podczas szczegolowego planowania podrozy i zgramy to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Komornickus: Widziałem wczoraj promocje i już przestaję patrzeć na te wszystkie portale, bo się tylko wqrwię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pół biedy, że oprócz grudnia inne terminy nie pasowały mojemu różowemu (urlop). Szanghaj był też wczoraj za 443 zeta i rozszedł się jak świeże bułeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic to, trzymam się teraz mojej rezerwacji i czekam na grudzień ( ͡