Wpis z mikrobloga

@RealAKP: Nie miałem :( nałożyłem na głowę, rzucił mi się na myśl jeden wulgaryzm patriotyczny i zapomniałem o padzie :D lecę obczaić "coś". Nie sądziłem, że będzie takie bycze pole widzenia. z/w :D :*
@RealAKP: mi sie wydaje ze roznica jest w zastosowaniu fresneli
inb4 obsesja - serio cos musi w tym byc skoro oba headsety nie uzywaja normalnych soczewek. niby dlaczego? wczesniej szkalowali je i wmawiali ze gowniane a teraz nagle fresnele "bo tak"
@RealAKP: Powiedz mi, czy da radę uruchomić dowolne gry w 3D SBS bez headtrackingu? Miałem kiedyś monitor z TriDef i tam była funkcja SBS tylko dalej nie wiem jak rzucić obraz na okulary.
@DragDay7: Na starych sterownikach dało się Oculusa potraktować po prostu jako dodatkowy monitor, ale to już dawno nie aktualna funkcja niestety o ile nie uda Ci sie wrócić do SDK 0.0.5. Może spróbuj przez Virtual Desktop. Filmy SBS w VRplayer, ale to już pewnie wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jutjub: przyzwyczaja się, u mnie ból już się nie pojawia, a tak pierwszy raz każdy ma problem po kilku minutach. Nie opłaca się :D fajne to, ale pieniądze za duże moim zdaniem. No i nikt nie jest w stanie opisać wrażenia, to trzeba na własnej głowie zobaczyć ;)
@DragDay7: A do czego najczęściej używasz? W co grasz? Ja trochę myślę pod kątem pracy - architektura i wnętrza, ale w wolnym czasie chętnie bym sobie ponapierał np. w takiego battelfielda 1... Ostatnio miałem okazję stestować oculus dk2 na jakiś demach z grafiką jak w grach sprzed 10 lat ale efekt mnie mocno zaskoczył - przede wszystkim poczucie przestrzeni. W nowym oculusie pewnie jest dużo lepiej.