Wpis z mikrobloga

Siemasz Mireczki, 5 dni temu opisywałem sytuacje w mojej pracy: http://www.wykop.pl/wpis/17330323/czesc-mirki-mamy-pytanie-dotyczace-pracbaza-od-11-/ teraz sprawa wyglada następująco rozmawiałem z szefem o dostaniu jakiś ciekawszych obowiązków a nie tylko naprawa komputerów dla Grazynek a usłyszałem ze oni nie zatrudniali kolejnego informatyka który miałby się rozwijać a helpdeska i ze pewnie nowych obowiązków nie dostanę... Poradzicie co zrobić ? #pracbaza #gorzkiezale #it #korposwiat #sysadmin
  • 10
  • Odpowiedz
oni nie zatrudniali kolejnego informatyka który miałby się rozwijać a helpdeska


@Piateczka: ja nie wiem, kto wybiera takich ludzi do zarządzania zespołami... Przecież to oczywiste, że zespół jaki masz teraz nie będzie w identycznym stanie osobowym za jakiś czas. Ktoś pójdzie szukac innej pracy, ktoś złapie ofertę na Linkedin. I zamiast wtedy awansować gościa z Helpdesku który zna wewnętrzny system i aplikacje i rozwijał się poprzez stopniowe wprowadzanie nowych obowiązków,
  • Odpowiedz
Co u mnie mam papier MS 70-410 teraz aktualnie będę przygotowywał się do 70-411 mam jeszcze z czasu techników czyli z przed 1 roku może 1,5 ukończony kurs z openSUSA
  • Odpowiedz