Wpis z mikrobloga

@ananonim: no i spoko. jak Ty nie potrafisz ocenic czy cos sie znajduje na pasie obok albo przy poboczu to moze lepiej oddaj prawo jazdy? gwarantuje Ci, ze moj motocykl szybciej przeleci miedzy autami nim Ty zdazylbys zareagowac na zagrozenie.
na tym co jesteś w stanie zobaczyć a nie "ocenić" czy jest czy nie, może jednak ty oddaj prawo jazdy zanim zrobić komuś krzywdę ;)

nie wiem w jaki sposób "oceniasz" czy coś jest bez patrzenia, wróżbita?
@ananonim: to moze jednak wroc na badanie wzroku. Bo mnie uczyli i wyuczyli zeby miec oczy dookola glowy i wychwytywac katem oka wszelakie zagrozenia ;) a moze jezdzisz tylko od czasu do czasu? Bo gdybys jezdzil xxxxxx km rocznie to bys wiedzial, ze jestes w stanie mega duzo przewidziec na drodze ;) zreszta wracajac do sedna. Kto sie rozwali w razie czego? ja czy Ty? to jak z martwieniem sie, ze
@Stitch: z tego co piszesz tobie do tych xxxxxx km rocznie naprawdę daleko ;) nie bardzo wiem co ma kąt wzroku do patrzenia na przeszkody przed tobą, jak masz coś za puszką z naprzeciwka wiele nie zobaczysz

ale z tego co czytam dla ciebie to za trudne do zrozumienia, trudno. Kończę, pozdro!
@ananonim: wiesz co wyslalbym Ci filmik, gdzie lecac srodkiem przed puszka jechal rower i przyuwazylem to zanim jeszcze puszka wcisnela hamulce, ale ogladajac go mialbys w nocy koszmary :)
@katera: i chyba sie oduczylem wyjezdzac bez spodni od kombiaka, przynajmniej poki goraco nie jest ;P ale przy okazji widze, ze musze zaczac wiazac brode, bo mi lata pod kaskiem od wiatru :/ albo kominiarke zakladac.
@Stitch: broda to tylko na wierzch na kask* - wszelkie włosy pod kaskiem należy umieścić w kominiarce, bo jeden furgający włosek potrafi bardzo rozpraszać w czasie jazdy :)

@Stitch: nie kumam o co ta dyskusja, sam tak jeżdżę o ile mam warunki (125cc), bliżej lewej niż prawej, o wiele więcej widzę tak na parenaście sekund do przodu, więc o wiele bardziej jestem świadomy sytuacji mogę bezpiecznie reagować, wielokrotnie ratowało mi to skóre; najgorzej to za tirami/dostawczakami/SUV bo dupa szeroka i wysoka, jak się tylko da to wyprzedzam, jazda na ślepo to proszenie się o kompozycje z tylną tablicą rejestracyjną