Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie każdy z nas chciał być kiedyś bogaty. Ja mam tą nieprzyjemność. Moja rodzina już od wielu pokoleń wstecz dysponuje sporym majątkiem. W miejscowości w której żyje nie ma osoby która była by bogatsza. Obecnie to ja dysponuje tym wszystkim. Przez to chyba nie ma już osoby która by mnie tu lubiła.
Zabawny tekst "dorobił się #!$%@?... Złodziej" idealnie przekłada się na to co mnie w życiu spotkało.
Juz od dziecka czuje na sobie zawistne spojrzenia ludzi. Nie obchodziło by mnie to gdyby nie fakt ze zawiść tych ludzi nie ogranicza się jedynie do spojrzeń pełnych pogardy. Normą jest ze zamiast budzika budzą mnie jajka trzaskajace w szybę. Do tego liczne psie kupy przed bramą lub pomazane wszystko farbą. Policja ma to mocno w dupie.
Ludzi mi bliskich nie odnotowano. Wszyscy albo są do mnie wrogo nastawieni albo chcą wykorzystać mnie naciagajac na kasę.
Dziewczyny we mnie fascynuje tylko moja kasa.
Przez to w życiu miałem tylko jeden prawdziwy związek. Nie przetrwał on jednak ze względu na szkalowanie mojej wybranki. Jej psychika zwyczajnie nie wytrzymała tego ze nawet do sklepu nie mogła iść spokojnie.

Obecnie najchętniej #!$%@?ął bym to wszystko i wyjechał w Bieszczady lub na Bali. Niestety nie mogę przenieść że sobą 300ha pola by żyć tam spokojnie. Wykształcenia innego oprócz rolniczego też nie mam. Sprzedaż wszystkiego również odpada bo dziadek z ojcem by mnie powiesili na najbliższym drzewie.

Nie pozostaje mi chyba już nic innego jak wybudować 4 metrowy mur na około domu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AntoniPatek: W sumie to może spowodowane jest to tym że, w zyciu z czymś takim się nie spotkałem.

Też na wsi mamy dość zamożnego gościa, ale u nas to dość lubiany.

Zostaje tylko mieć #!$%@? i liczyć że sąsiadom bardziej nie #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz pieniądze, to zafunduj jakimś dzieciakom sprzęt sportowy, daj dotacje na schronisko czy zafunduj operację choremu dziecku. Ludzie dalej będą mówić, żeś bogaty złodziej, ale już z dopiskiem, że jednak coś tam dla ludzi i społeczności robisz, a nie tylko kisisz majątek.
Pseudonim666: Chłopie Twoja rodzina jest durna. Durna pod jednym względem - nie potraficie żyć z ludźmi. To wszystko wynika przez to zaniedbanie, kasa jest jedynie katalizatorem, przez który macie to co teraz. Co prawda jestem dopiero pierwszym pokoleniem "na nogach", Ojciec zaczynał od zera, i - "po prostu" - nie wypiął się na ludzi. Na początku w naszej wioseczce były jazdy, ale stosunkowo niedużo i nie tyle od zwykłych ludzi co