Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki telefon na następny po Samsungu Note 2? Co prawda działa jeszcze całkiem sprawnie, ale wystarczy, że kilka aplikacji postanowi się zaktualizować i zaczyna tak go zmulać...

Wymagania:
- minimum 5 cali (te 5,5 w SGN bardzo przyjemnie mi się użytkowało),
- wydajność - chciałbym na tym pograć czasem w tytuły pokroju gta czy Real Racing 3,
- slot na karty pamięci BARDZO mile widziany, chyba, że będzie coś znacznie wydajniejszego w tej cenie,
- stan raczej nowy chyba, że jakiś ciekawszy używany,
- marka? W sumie obojętnie, choć obawiam się trochę tych Xiaomi i Meizu. Jak będzie coś ciekawego, to zgłębię temat,
- cena? 1600 zł to nieprzekraczalne maksimum,

Na marginesie dodam, że chciałbym żeby miał jeszcze jakieś wsparcie producenta. Teoretycznie ciągnie mnie w stronę Note 4 w wersji z C na końcu, ale trochę już na rynku jest. Z góry dzięki za wszelkie propozycje. Rozważę każdą ;)

#smartfon #android #telefony
  • 9
@Lionidas: mam ten sam dylemat i do tej pory nie znalazłem odpowiedniego telefonu, Note 2 miał coś w sobie. Nie miał natomiast LTE i się z nim pożegnałem.
Co do porady: polecam Note 4 (nie mój budżet). Telefon kapitalny, przynajmniej na te parę godzin, kiedy mogłem się nim pobawić (majstrowałem przy ROM-ach znajomemu).
Aparat bdb, ale nie po zmroku.
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi, natomiast mam pytanie do użytkownika Note 4

@Boguslav_Mirkov: Jak wygląda kwestia ramek? W mojej dwójce lakier bardzo szybko z nich złazi. Jest jakaś poprawa, czy lepiej zainwestować w etui chroniące boki?