Wpis z mikrobloga

@Piciu713: serio fatygowałeś się, żeby zrobić screena? ja pierdykam, widzisz tam mięso? hurr durr, mięso żre, a taguje wegetarianizm, #!$%@? xDD
nie no, to jest serio śmieszne, że można mieć taki ból dupy o to, co kto je czy nie je, albo że śmiał wrzucić pod bezmięsnym daniem tag #wegetarianizm, skoro nie jest wegetarianem.

w sumie to nie jest śmieszne, to jest lekko żenujące.
  • Odpowiedz
@squash1234: Ja jestem Monter-Spawacz, znam się więc na pracy w hucie stali xD Co Ty człowieku #!$%@?? xD Masz gotować jak najlepiej umiesz z tego, co masz dostepne i tyle a nie opowiadasz nam tutaj farmazony, że ty się na żywieniu znasz, od tego jest technolog żywieniowy i ewentualnie dietetyk, którzy swoją drogą, na tym poziomie #!$%@? szkolnictwa, tak samo powtarzają utarte przez lata pierdoły...
  • Odpowiedz
@squash1234: oj, wjechał Ci ktoś na ambicje, odpowiedzieć nie umiesz i już wyskakujesz z określeniami "debil" No cóż... Pewnie taki z Ciebie kucharz, jak ze mnie baletnica mongolska, gotować to ty umiesz, ale wodę w czajniku... xD PATRZCIE JAKI HARDKOROWY KUCHARZ JESTEM ZNAM SIE NA ŻYWIENIU BO MAM #!$%@?Ć GROCHÓWKĘ xD
  • Odpowiedz
@squash1234: za cienkie to ty lury gotujesz, dla tego musisz się chwalić na wykopie, że się na czymś znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opowiadasz jakieś farmazony i myślisz,że ktoś ci uwierzy...
  • Odpowiedz
@Zielony34: Ja nie jestem Tobą, by musiał mi ktoś w internecie wierzyć :). Skoro jest dla Ciebie to takie ważne, to gratuluję :)

Ja się cieszę, że chociaż wodę w czajniku potrafię ugotować, Tobie pewnie dalej mama podpowiada jak ziemniaki ugotować? :)
  • Odpowiedz