Wpis z mikrobloga

@perdoo-pedro: Moim zdaniem tę grę psuje głupie AI, które nie idzie na żadne ugody, Nie chce np. podpisać traktatu pokojowego w zamian za dane miasto, albo hajs lub surowce. Mogę kogoś rozwalić w ciągu 10 tur, ale nie nie odda mi jakiegoś małego nic nie wartego miasta w zamian za spokój. Wszelkie pakty o atak na dane państwo z innym AI są #!$%@? warte, wypowie taki wojnę, ale nawet jednego oddziału
  • Odpowiedz
@kvvach: Niestety mało co mogę się wypowiedzieć w tej kwestii bo mało gram w różnego rodzaju gry a co dopiero w pozycje od jednego producenta. Jedyne co od nich robiło ostatnio furorę i kumpel sobie nawet kupił oraz chwalił to Pillars of eternity
  • Odpowiedz
Zagracie jednego arcade-a do końca później może jedną kampanię i tyle, znudzi wam się bo już wszystko osiągnęliście ( ͡° ͜ʖ ͡°) to je moje personale opinią ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@perdoo-pedro: Smutna prawda. (,). Seria CIV jest na 2-3 gry. Trochę dłużej bawiłem się w Beyond Earth, ale to dlatego że od razu
  • Odpowiedz
@skejna: Nie wiem czy to akurat była CIV ale grałem kiedyś w taką grę gdzie też się rozwijało technologię oraz swoje miasto ale trzeba było szukać surowców do rozbudowy i rozwoju oraz to że mapa cała była zakryta i nawet nie było widać jej konturów/zarysu. Zawsze ktoś mógł Ci dojechać na miasto muszkieterami kiedy ty jeszcze niczym czingis chan na koniach i z łukiem xD i ta gra akurat się aż
  • Odpowiedz
@gerwant2k: to jakieś głupie masz to AI bo ja jak dopadłam Zulu (z 7 miast miał). Zabrałam mu 3 miasta, jedno mi oddał w ramach pokoju. :( moze musisz ich ostro zaatakować? Kasę tez mi niejednokrotnie oferowali za pokój, natomiast surowców nigdy to akurat prawda. AI maja losowane osobowości, moze zwyczajnie miales pecha? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz