Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A co mi tam, niech będzie #anonimowemirkowyznania, może kogoś zainspiruje.

Mam 22 lata, zarabiam w firmie w DE 6k€ na rękę a myślę o jej rzuceniu, żeby skupić się na dwóch własnych firmach.
Firma nalega żebym został chociaż do końca roku, chcą mnie postawić obok właściciela żebym z nim pracował, dać podwyżke i dużą autonomie.
Mają już ponad 40 osób zatrudnionych, a okazuje się że nadal im jestem mocno potrzebny.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam wielu bliskich znajomych ze starych lat przez różnice między nami.
Kiedy ja się zastanawiam czy wynająć sobie mieszkanie na weekend w SkyTower, oni szukają noclegu po znajomych.
Kiedy ja wybieram czy chce 2.0 twin turbo w nowym BWM, oni dopiero myślą o jakimkolwiek aucie.
Kiedy ja szukam asystentki do zatrudnienia, oni myślą ile będą czekać w dziekanacie na jakiś wypis.

A pamiętam te pare lat temu, jak myślałem czy rzucenie studiów po pół roku ma sens... teraz mogę powiedzieć że sens był.
Tylko teraz nikt, dosłownie nikt nie widzi ile w tym wszystkim ryzyka było i wątpliwości.
Jak zwykle widać tylko efekt a nie wysiłek.

BTW. W końcu wziąłem twin turbo :> #pokazauto (zdjęcie załączone)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
A co mi tam, niech będzie #anonimow...

źródło: comment_KxdPjCFnmRUwzsDLOjrCQSg6yv1NZ3OS.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gratulacje! rowniez ide w podobnym kierunku, niestety narazie sredni efekt jest ale pracuje. tak wogole, jest jakas szansa na kontakt, pogadac? jak cos to czekam na priv.
jesli nie to z checia chociaz bym poczytal dluzsza wersje tej histori jak to sie zaczelo. no bo programistow jest sporo a nie od tak sie konczy w takiej firmie i w ten sposob. :)
  • Odpowiedz