Wpis z mikrobloga

@Biedronka07: Kup sobie rower, bawełniane spodenki, sportowy biustonosz, okulary i wio na szosę i do lasu.
Poznasz jakiegoś niebieskiego albo różowego. Może złapiesz towarzystwo do wspólnej jazdy.

Polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TaoMachine: takie wypady tylko w niedziele ale chcę ćwiczyć przez tydzień a niestety godziny pracy mi to uniemożliwiają. Nie będę po nocy jeździć po lasach a w takich terenach mieszkam. Potrzebuje czegoś w domu.
@desygnat: jestem inego zdania kiedyś też ćwiczyłam w domu tylko sprzętu juz nie ma. Teraz znów chce zacząć. Wiadomo na wekkend fajnie poruszać się na dworze ale przez tydzień również chce ćwiczyć i to mi teraz pozostaje
@Biedronka07: wyjdź i pobiegaj. Orbiterki czy rowery stacjonarne to najczesciej kupowany sprzęt przez ludzi ktorzy sami siebie oszukują że będą na tym ćwiczyć. Konczy jako zakurzony mebel. Chcesz popracowac nad kondycja-zacznij biegać a nie kombinować z urzadzeniami które mają zastąpić normalną aktywność.
@thewickerman88: czy mnie tu nikt nie słucha? Owszem w wekkend ruszam się na dworze ale przez tydzień nie mam takiej możliwości bo jestem w domu o 20 i po to mi jest potrzebny orbitrek by minimum dwa razy w tygodniu na nim biegac. Kiedyś przez pół roku biegałam na takim urządzeniu lecz niestety juz nie mam do niego dostępu. Byłam w tym bardzo systematyczna i nie było wymówek