Wpis z mikrobloga

hej Mirasy i Mirabelki, ile mniej więcej może wynieść wycieczka do Hiszpanii na tydzień? Planuję wybrać się gdzieś na początku czerwca na dwie osoby. Ogólnie rzecz biorąc, z waszego doświadczenia gdzie najlepiej pojechać na wakacje w rozsądnej cenie (bo wiadomo, poziom stężenia cebuli over 9000) w jakieś ciekawe miejsce?

#podroze #podrozujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@whatever_forever: Do Alicante możesz polecieć za 60 euro.
Stamtąd np. blabla car za 10 euro do Walencji. Hostel 2dniowy za 20 euro za osobę za noc. Blablacar do Barcelony za 20 euro, tam 4 dni w Hostelu za 20-30 euro za noc i powrót do Polski.
Jak sobie rozplanujesz czas, jak wiadomo już w Twojej kwesti.
Piszę akurat o tych miastach, bo jestem na Erasmusie i akurat te okolice znam i
  • Odpowiedz
  • 0
@whatever_forever: ogólnie te tereny są bardzo ciepłe (wiadomo jak wszędzie w Hiszpanii). Walencja bardzo specyficzne, cudowne miasto, Ogrody Turii, oceanarium, centrum Sztuki i muzea (ogromny, bardzo współczesny kompleks budynków), przepiękne centrum, ogromna plaża. Do tego Walencja zalicza się do jednego z najtańszych większych miast. Ja akurat wybierałem tańsze hostele (w Walencji i Barcelonie nie płaciłem więcej niż 15 euro za noc w centrum miasta ), ale jestem studentem, więc wiadomo jak
  • Odpowiedz