Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu @boskidiego popełnił taki oto wpis. Jakimś cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygrałem to rozdajo, a dziś, po niecierpliwym oczekiwaniu przyszedł czas na spotkanie z nagrodą główną - paczuszką.

Odebrałem ją z paczkomatu i schowałem do torby. Nie zasunąłem jej szczelnie, co by paczucha miała jak oddychać, a ona skrzętnie to wykorzystywała, by podziwiać ulice, ścieżki oraz klatkę schodową. Po dojściu do domu trochę narzekała, że jej ciasno i trochę ją słoiki poobijały, więc wyjąłem ją z torby. Mogła odetchnąć pełną piersią. Nie wiedziała jednak, że to będzie jej ostatni oddech...

Po rozcięciu paczki ukazały mi się jej wnętrzności. Wyjąłem płuca, i w tym właśnie momencie wiedziałem, że to było przeznaczenie. Szybko opróżniłem pozostałości, by moim oczom ukazał się cel tego wszystkiego. Zdałem sobie sprawę, że warto było, nawet kosztem życia niewinnej paczuchy.

Postanowiłem również zrobić małe #rozdajo #steam #rozdajosteam - przez jakiś czas zbierałem kody z różnych giveawayów, by rozdać je na Mirko, i myślę że jest to odpowiedni moment.

Na screenie widzicie ponad 30 różnych kodów na bodajże 17 różnych gier. Większość z nich to gówienka warte kilka centów, ale na ten moment nie mam nic więcej wartościowego do oddania, może kiedyś ;)

Tak więc łapcie, cieszcie się... a, i bym zapomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6REY1MISTERIO9 - Jakiś czas temu @boskidiego popełnił taki oto wpis. Jakimś cudem ( ͡...

źródło: comment_dydnZi8d6el0M5YAWfgMvhWpYnbUZr4u.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz