Hej Mireczki.
Prawdopodobnie pewna ilość z Nas śledziła w dniu wczorajszym zmagania drużyn Liverpoolu i BVB rywalizujących ze sobą w 1/4 Lidze Europy. Z całą pewnością ten mecz na długi czas, albo i na zawsze, utkwi w naszej pamięci jako jedno z najlepszych spektakli piłkarskich jakie mogliśmy okazję śledzić.I teraz pytanie do Was - o jakim innym meczu piłkarskim będziecie w przyszłości opowiadać swoim wnukom jako o meczu nieziemskim i niezapomnianym???
Jeśli chodzi o mnie to pamiętam takie spotkanie w Premier League pomiędzy Arsenalem a Newcastle Utd. Po bodajże 20 minutach gry goście z Londynu prowadzili już 0-4. Przy tym wyniku kibice gospodarzy zaczęli opuszczać St. James Park, a ekipa Newcastle rozpoczęła odrabiać straty. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 4-4.