Wpis z mikrobloga

o ja #!$%@? jak kisne z mireczków geniuszy ścisłych umysłów matematyków wielkich uczonych
matura z maty phi, leko 100% jak masz mniej niż te 90% to jesteś upośledzony i debil i ogólnie zabij sie
pytasz się o coś -> #!$%@? takie rzeczy to w gimnazjum hehe xD
najlepszy od kilku dni:

z takimi pytaniami nie powinieneś być dopuszczony do egzaminu maturalnego.

typowe mirko, bastion matematyków, elyta nauk ścisłych
#matura
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tarec: No nie sa. Przyjmujemy zlecenia od URTIPU, miedzy innymi jezdzimy mierzyc czy inni nie zaklocaja sieci dziwnymi urzadzeniami jak chinskie repeatery GSM, internety LTE. Niezbedna wiedze zdpbylem w pracy (obsluga miernika, zagadnienia techniczne, dlugosci fal, pasma przenoszenia), szef mi sie nie pytal ile mialem matury z matmy przed przyjeciem. On (szef), inzynier starej daty umie sobie policzyc wszystko na papierze, ja nie, ale sam mowi,ze to straszne #!$%@? i
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy:

zapewne odnosisz się do wpisu, gdzie koleś pisze, że natrzaskał z podstawowej matury z matmy 12% i go nieco Mirki pojechały. Podstawowej. 12%. Ja rozumiem Twój wpis i zgadzam się z nim ale są pewne granice.

12% miał na próbnej maturze, potem się przygotował i zdał na 79%. Ja rozumiem że wykopki które mu pojechały chcą i muszą się na każdym kroku dowartościowywać jaka to z nich rasa panów
  • Odpowiedz
@nightwing2000: a kilka wpisów wyżej wyżej masz wpis @ rvnow, który ostatecznie skończył na 16 %. Specjalnie nie wołam bo nie chce mi się kopać z koniem...
Nie muszę się dowartościowywać, po prostu nie rozumiem jak można zrobić taki wynik. Albo trzeba totalnie mieć w dupie całe szkolnictwo, maturę i własną przyszłość (oczywiście nie twierdzę, że świetnie zdana matura jest gwarantem dobrego życia) albo trzeba być kompletnym kretynem...
  • Odpowiedz
Albo trzeba totalnie mieć w dupie całe szkolnictwo, maturę i własną przyszłość


@plecak_odrzutowy:
Miałem bardzo dobry plan akurat, nie będziesz sie kopał z koniem, skąd takie założenie :P.
Da sie zrobić taki wynik, dobrze uczyłem się przedmiotów które lubiłem, na matmie spędzałem dużo godzin ale po prostu tego nie rozumiałem, uczyli mnie jak coś rozwiązać, musiałem pamiętać te wszystkie schematy co gdzie jak, ale nikt nie tłumaczył mi dlaczego, to
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: Wystarczy mieć kijowego nauczyciela i nie trafić na dobrego korepetytora, potem nawarstwiają się baraki i tak to się w niektórych przypadkach kończy. Jak każdy w klasie ma problem z majcą to musi być coś nie tak, a znam takie przypadki. Człowiek w licbazie często jest młody i głupi i przez większość czasu myśli, że "jakoś to będzie'.

Dla wykopków zdanie rozszerzonej majcy na 100% to nie problem, a zagadanie
  • Odpowiedz