Wpis z mikrobloga

o ja #!$%@? jak kisne z mireczków geniuszy ścisłych umysłów matematyków wielkich uczonych
matura z maty phi, leko 100% jak masz mniej niż te 90% to jesteś upośledzony i debil i ogólnie zabij sie
pytasz się o coś -> #!$%@? takie rzeczy to w gimnazjum hehe xD
najlepszy od kilku dni:

z takimi pytaniami nie powinieneś być dopuszczony do egzaminu maturalnego.

typowe mirko, bastion matematyków, elyta nauk ścisłych
#matura
  • 34
  • Odpowiedz
@sensu: tak samo w tagu programowanie, jak ktos wstawia kody studentów na zaliczenie, zawsze jest #karuzelasmiechu, a na stackoverflow tym samym studentom odpisują programiści z ~40 letnim stażem z osiągnięciami na swoim koncie i robią to z większą pokorą i zrozumieniem niż wykopki ( )
  • Odpowiedz
@Aerdyn: Matematyka to nie wbijanie wzorów na pałę, tylko rozumowania przyczynowo-skutkowe, logika.. Jeśli ktoś uważa, że jemu umiejętności rozwinięte podczas nauki matematyki nie będą w życiu potrzebne, to ciężko mi to w ogóle skomentować.
  • Odpowiedz
@Tarec: #!$%@?. Matematyka jest totalnie do dupy jeżeli chodzi o naukę logicznego myślenia. Jestem świetny z algorytmów, za to na matmie jechałem na dwójach od liceum bo mi się nie chciało tych bzdur uczyć. Teraz jakby mnie ktoś spytał jak obliczyć deltę albo pochodną to bym go chyba zabił śmiechem.
  • Odpowiedz