Wpis z mikrobloga

Oto co dzisiaj zastałem w taksówce w #gdansk. Złotówa mnie podwiózł, na liczniku 13 zł, daję mu stówę, zaczął się festiwal narzekania czemu nie mam drobnych, poczym wydaje mi do 20 zł i pyta się, czy może być... No kufa... Sami psują sobie rynek. Już tylko #uber Miesiąc temu w #poznan taksiarz chciał mnie przyciąć na 3 dychy. Nie żal mi was ani trochę.
s.....e - Oto co dzisiaj zastałem w taksówce w #gdansk. Złotówa mnie podwiózł, na lic...

źródło: comment_7M3pzGyopaR9gD82LHnU8T1fdopjJL4x.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@smileplease: ja dzis w taxi w Poznaniu powdychalam peta, ktorego pan kierowca skonczyl palic w samochodzie (otwarte okno, wiec o co chodzi) oraz posluchalam Gangu Albanii ("prawdziwa dama, to twoja mama"). Duzo atrakcji z samego rana :)
  • Odpowiedz
@prawdziwek: ale akurat dobre korporacje w dużych miastach (np. w Warszawie) też dopuszczają tylko nowe samochody z klimatyzacją ;) Ja jeździłem wiele razy po Warszawie np. Glob taxi i nigdy się nie zawiodłem. Jest też dużo innych normalnych korporacji.
  • Odpowiedz
Moja siostra wracała późno pociągiem. Godzina około 23.00 więc z dworca do domu wzięła taryfę chociaż do domu że dwadzieścia minut. Złotówa zawozi pod blok i mówi 20. Ok, późna pora itd. Siostra daje 100. Nie ma pani drobniej? Nie mam wydać. Podjedziemy na cpn rozmienić. Siostra mówi ok. Stacja benzynowa trzysta metrów dalej. Wracają pod blok a taryfiarz: to będzie razem 40. Siostra robi aferę, taryfiarz ma to gdzieś. To typowy
  • Odpowiedz
Ja z niebieskim nagle uberem płace 16 zł za trasę, która złotówami pokonywaliśmy za ok 25-35 zł jedyne czego żałuje, to ze tak późno ściągnęliśmy apke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@smileplease: ja ostatnio jak płąciłem 100wą, to dostałem #!$%@? od złotówy, że on teraz będzie musiał w banku płacić za rozmienienie i #!$%@? zarobi za mój kurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakos argument staaaarych wymęczonych meroli jest pomijany w dyskusji taxy - uber, ktory to dopuszcza max 10 letnie bryki

Akurat stare wymęczone merole są dużo lepsze niż większość 10 letnich samochodów. Co innego, że zdarzają się 15 letnie gruchoty na taxówkach ;-)
@prawdziwek:
  • Odpowiedz
@smileplease: Ja bym powiedział (chyba):
Chyba Pan żartuje ? Mógłby mi Pan wydać ewentualnie do 15, potraktowałbym wtedy te 2zł jako napiwek dla Pana za dobrze wykonaną usługę, ale... ale gdybym #!$%@? nie jechał w takim chlewie, jakieś kartony pod nogami ? I jeszcze jakaś sperma na wycieraczce, samochód to wizytówka taksówkarza przecież. Panie co Pan ?
  • Odpowiedz