Wpis z mikrobloga

Z allegro korzystam bardzo, bardzo sporadycznie, dość powiedzieć że przez te wszystkie lata mam z kilkanaście transakcji.
Kiedyś jednak było to miejsce gdzie można było coś łatwo kupić, teraz wchodzę szukając czegoś to wpisując daną frazę wyskakuje mi 70% syfu pobocznego albo nawet nie związanego z wpisanym wyszukiwaniem i nie można odfiltrować tego chłamu. Następna sprawa to sposób w jaki wystawiane są aukcje przez sprzedawców. Nie wiadomo dokładnie co sprzedają, wprowadzają w błąd podając złą cenę, zdjęcia też nic nie wyjaśniają, ogłoszenie o sprzedaży to taka tablica reklamowa itd. Przez to, że allegro nie pilnuje kuwety tracę tylko czas i niepotrzebnie się irytuję. Nie mówiąc już o systemie komentarzy, gdzie jak ktoś robi przekręt to sam ci wystawi negatywa w odwecie i nakłamie na potęgę.
Allegro coraz gorsze z czasem.
#oswiadczenie #gorzkiezale #allegro ##!$%@?
  • 2
@arczer: Polecam ograniczać zakupy na allegro do minimum, janusze biznesu sprzedają nawet chińskie podróbki zamiast tanich zamienników części samochodowych. Jak napisałem do takiego, że kolor wtyczki i rozmiar nakrętki na czujniku się nie zgadza z danymi producenta a dokładnie taki znalazłem na aliexpress i do tego nie dostałem paragonu, to udawał, że nic nie wie - do momentu jak napisałem, że odezwę się do producenta i nagle stwierdził, że coś się